دولت یازدهم شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار قرار داده است/عملیاتی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان

دولت یازدهم شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار قرار داده است/عملیاتی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان

استاندار هرمزگان در شورای اداری استان نقل کرد: دولت یازدهم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار گذاشته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرعباس، جاسم جادری عصر امروز در نشست شورای اداری استان هرمزگان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون نخست رئیس جمهور به انجام رسانده شد، با اشاره به بهره برداری از پروژه های بزرگ صنعتی در هرمزگان، عنوان کرد: این نقشها قابلیتهای تولیدی و زیربنایی در استان را ارتقا داد و امید و شادمانی را برای مردمان استان هرمزگان به ارمغان آورده است.

وی ادامه داد: استان هرمزگان در دولت یازدهم با وجود تمامی کمبودها به شهادت آمارها موفقیت های گیراای به دست آورده است و هرمزگان امروز به الگوی هم زندگی کردی مسالمت آمیز مبدل شده است.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: پروژه های بزرگی که امروز در هرمزگان به بهره برداری رسیدند پیام آور توسعه و مکمل زیرساخت های تولیدی و خدماتی کشور هستند که راه اندازی این نقشها نشان از توجه مخصوص دولت به هرمزگان دارد.

جادری تصریح کرد: دولت یازدهم با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار گذاشته است و هرمزگان با ظرفیت های کم نظیر، استانی اصلی و مستعد در تحقق اقتصاد مقاومتی به حساب مییاید.

وی یکی از اولویت های کلان در هرمزگان را مردمی کردن اقتصاد برشمرد و اظهار داشت: سیاست های اقتصاد مقاومتی در قالب نقشها و پروژه های متعددی در هرمزگان عملیاتی شده است.

*نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: فردين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآيی ««« »»» هر جا که روی زود پشيمان به درآيیدولت یازدهم شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار قرار داده است/عملیاتی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان


TT / 45 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : فردين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : اقتصاد
برچسب ها : دستور , مقاومتی , عملیاتی , شکوفایی

مطالب مرتبط