دیدگاه های متحجرانه به ورزش باید اصلاح شود

دیدگاه های متحجرانه به ورزش باید اصلاح شود

امام جمعه شهرستان نیر نقل کرد: برخی دیدگاه‌های متحجرانه به ورزش باید اصلاح شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، حجت الاسلام میکائیل مقدسی صبح امروز در دیدار با کارکنان و رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان نیر در گرامیداشت هفته تربیت بدنی بیان کرد: اسلام نگاه حمایتی نسبت به تقویت جسمی و ایجاد شادمانی و شور در مردمان دارد و البته در این زمینه همگان را از افراط و تفریط منع می کند.

امام جمعه شهرستان نیر با بیان این که پیشنهاد به رشته های ورزشی سوارکاری، تیراندازی و شنا در این زمینه است، نقل کرد: برخی دیدگاه های متحجرانه به ورزش باید اصلاح شود.

مقدسی با قدردانی از مسئولین ورزش شهرستان و موفقیت های کسب شده، ورزشکاران و مسؤولان ورزشی را به توجه بیشتر به اخلاق و ارزش های اسلامی فرا خواند.

وی بیان کرد: وقتی که آیت الله علی خامنه ای از حضور زنان محجبه در میادین ورزشی تجلیل می کند، وظیفه ما نیز برای حمایت از فعالیت ورزشی زنان با رعایت ارزش های اسلامی ایرانی سنگین تر می شود و ضرورت اصلاح برخی نگاه ها و دیدگاه های متحجرانه در این خصوص معلوم می شود.

امام جمعه شهرستان نیر یادآور شد: باید حمایت از ورزشکاران در اولویت قرار گیرد تا ورزشکاران این شهرستان بدون دغدغه و با آرامش خاطر به ورزش ادامه داده و تنها فکر و نگرانی هایشان حضور در مسابقات کشوری و نگاه کن المللی باشد.

مقدسی ادامه داد: متأسفانه بیشتر ورزشکاران و مربیان این شهرستان از حالت معیشتی خوبی برخوردار نیستند که انتظار می رود مسؤولان مربوطه برای پشتیبانی و حمایت از ورزشکاران و مربیان اقدام ضروری و خوبی را به انجام رساند.

وی عنوان کرد: ورزش باعث سالم شدن جسم و روح می شود و سالم بودن انسان ها منجر به جامعه سالم خواهد شد پس ما وظیفه داریم زمینه ورزش را برای نوجوانان و جوانان فراهم سازیم.

بر اساس این گزارش، در این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر با ارائه گزارش از حالت ورزشی شهرستان نیر خواستار حمایت های مسؤولان شهرستان شد.

*******************

نگارنده : آزيتا و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر پير مغان مرشد من شد چه تفاوت ««« »»» در هيچ سری نيست که سری ز خدا نيستدیدگاه های متحجرانه به ورزش باید اصلاح شود


TT / 43 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : آزيتا و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اصلاح
برچسب ها : ورزش , متحجرانه

مطالب مرتبط