دیزاین اپل آیفون ۸ مانند اپل آیفون ۴ خواهد بود (3 عکس)

طراحی آیفون ۸ شبیه به آیفون ۴ خواهد بود

عکس شماره 1 ⇩
عکس دیزاین آیفون ۸ مانند آیفون ۴ خواهد بود

در سال جدید خبرها و شایعات در مورد سری جدید آیفون ها یعنی آیفون ۸ بسیار بالا برده شده است و بسیاری از منابع خبری اصرار زیادی دارند تا به این بحث پی ببرند که این سیستم دارای چه خصوصیات ظاهری و برنامه ای خواهد بود.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، برای دهمین سالگرد وارد شدن آیفون به بازار موبایلهای هوشمند، آیفون ۸ آیفون پر سر و صدا خواهد بود. بسیاری از منابع بر این بحث باور دارند که به این سبب که سال جاری دهمین سالگرد عرضه آیفون ها در بازار است در دیزاین آیفون جدید هم المان هایی از اپل آیفونهای سابق نگاه میشود. به عنوان مثال بسیاری از منابع بر این باورند که در دیزاین آیفون ۸ از حاشیه و قاب فلزی دور آیفون ۴ بهره گرفته میشود و این قاب که در آیفون ۴ هم نگاه شده در آیفون ۸ هم دیده خواهد شد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس دیزاین آیفون ۸ مانند آیفون ۴ خواهد بود

در روز سه شنبه نشریه چینی Digitimes این بحث را انتشار داد که در آیفون ۸ ما شاهد قاب فلزی می باشیم که در آیفون ۴ هم موجود بود، شرکت آیفون در عکس العمل به این خبر این‌گونه توضیح داده است که هر دو این محصولات از یک شرکت در اختیار قرار داده شده اند و خواهند شد پس این بحث و مشاهده این قاب در آیفون ۸ دور از انتظار هم نمی باشد.

البته به خاطر بهره گیری از صفحه نمایش لبه به لبه در آیفون ۸، احتمال بهره گیری از این قاب فلزی در دور سیستم هم قوت پیدا میکند. در صفحه نمایش، اپل تمام سعی خود را خواهد کرد که اپل آیفونی با صفحه اکرانی بسیار توانا در اختیار قرار دهد، در پشت این سیستم هم انتظار می رود که بدنه استیل و یا فلزی نگاه شود.

عکس شماره 3 ⇩
عکس دیزاین آیفون ۸ مانند آیفون ۴ خواهد بود

بهره گیری از صفحه نمایش تمام شیشه بر روی آیفون ۸ تا کنون حاشیه های زیادی داشته است و به خاطر احتمال بسیار زیاد عرضه گلکسی S8 با صفحه نمایش لبه به لبه، احتمال مشاهده این خصوصیت در آیفون ۸ هم بسیار زیاد است.

به واسطه اخبار ارائه شده از ۹To5Mac اپل درحال وارسی و ارائه دستگاهی با صفحه نمایش تمام شیشه است، احتمال بهره گیری از دکمه هوم فیزیکی در آیفون ۸ نگاه نمیشود و به احتمال زیاد حسگر اثر انگشت هم در زیر صفحه نمایش شیشه ای قرار خواهد گرفت.

**************************************

تهیه شده توسط : ترگل چ.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر نقش که دست عقل بندد
««« »»»
جز نقش نگار خوش نباشد

دیزاین اپل آیفون ۸ مانند اپل آیفون ۴ خواهد بود (3 عکس)

TT / 124 — TP / 33%

نظر دهید