ذوالقدری به جای بهترین مربی دنیا راهی سئول شد!+ عکس

ذوالقدری به جای بهترین مربی دنیا راهی سئول شد!+ عکس

رئیس تک نفره سازمان تیم‌های ملی تکواندو به جای سرمربی تیم ملی راهی سئول شده و در سمینار مربیان برتر حضور یافته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بعد از پایان مسابقات المپیک 2016 ریودوژانیرو، مسئولان فدراسیون جهانی تکواندو (WTF) بر آن شدند تا اولین سمینار مجمع مربیان را در سئول کره جنوبی با حضور 30 مربی تیم های ملی کشورهای گوناگون به انجام رسانند.

این سمینار از 17 تا 21 اکتبر به انجام رسانده شد و روز پیش نیز به پاییان رسید. هدف از برگزاری این سمینار این بود که نقطه نظرات تمام مربیان برای ارتقا و بهبود تکواندو پیش از مسابقات المپیک توکیو 2020 مطرح شود، اما متاسفانه بیژن مقانلو که در مسابقات جهانی روسیه با تیم ملی ایران عنوان قهرمانی در جهان را کسب کرد و به عنوان خوب ترین مربی جهان برگزیده شد در این سمینار حاضر نبود و مثل همیشه ذوالقدری که در تمام مسافرت های تیم ملی حضور دارد به جای او راهی این سمینار شد.

البته در این سمینار 30 نفر از مربیان حرفه ای جهان فرا خوانده شده بودند که غلامحسن ذوالقدری نماینده تکواندو ایران در این سمینار بود. هر چندین که او رئیس سازمان تک نفره تیم های ملی است اما در این سمینار بجای این که مربیان ایران حاضر باشند او راهی سئول شده و در این سمینار شرکت کرده است.

اگه به دو دوره مسابقات المپیک قبلی بینیم، فریبرز عسگری و بیژن مقانلو به عنوان سرمربی تیم ملی بودند اما اینکه چرا ذوالقدری در این سمینار شرکت کرده جای پرسش دارد.

مسابقات فینال جایزه بزرگ(گرند پری) 2016 در حالی از 19 آذرماه در شهر باکو آذربایجان به انجام رسانده خواهد شد که هنوز مسئولان فدراسیون به این جمع بندی نرسیده اند که هدایت تیم ملی تکواندو در این رقابت را بر عهده چه کسی واگذار کند.

هرچند که این روزها گمانه خانمی هایی شده، مبنی براینکه مهدی بی باک و مهرداد یوسفی از کادرفنی تیم ملی در مسابقات المپیک کشور برزیل کنار قرار داده خواهند شد و هادی افشار و پیام خانلرخانی به عنوان مربیان تیم ملی برگزیده خواهند شد. البته بیژن مقانلو که تمام ناکامی تیم ملی در ریو رو بر عهده گرفته نیز به عنوان سرمربی تیم ملی برگزیده خواهد شد.

مقانلو که بعد از شکست تکواندوکاران در مسابقات المپیک ریو، مسئولیت تمام ناکامی را برعهده گرفت و حتی تمام ضعف مدیریت را نیز بر عهده گرفته حال منتظر است تا دوباره سکان تیم ملی را برعهده بگیرد. به همین علت است که خوب ترین مربی جهان در مسابقات جهانی روسیه در مقطع فعلی خیلی صلاح نگاه نکرده که از حق خود پاسداری کند و راهی سئول شود، به هر حال در حال حاضر نیاز به رای رئیس سازمان تیم های ملی دارد تا همچنان سکان شکست خورده تیم ملی را برعهده بگیرد.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

نگارنده: لاله غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر چند غرق بحر گناهم ز صد جهت ««« »»» تا آشنای عشق شدم ز اهل رحمتمذوالقدری به جای بهترین مربی دنیا راهی سئول شد!+ عکس


TT / 101 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : لاله غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سئول
برچسب ها : مربی , ذوالقدری

مطالب مرتبط