رئال 5 1 لژیا؛ هفته خوب تکمیل شد

رئال 5 1 لژیا؛ هفته خوب تکمیل شد

رئال مادرید در دیداری خانگی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، کامیاب شد با نتیجه 5-1 لژیا ورشو را غلبه بکند. 

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان زین الدین زیدان کاملا برتر از تیم رقیب بودند و در نهایت توانستند به یک پیروزی پرگل دست یابند.

همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را خوب تر آغاز کردند و در همان 10 دقیقه ابتدایی قادر میبودند به گل برسند اما ضربات کم دقت بازیکنان این تیم، باعث شد تا دروازه لژیا بسته بماند.

اما با ادامه حملات رئال، سرانجام این تیم در دقیقه 16 به گل رسید. پاس خوب دانیلو، گرت بیل را در سمت راست محوطه جریمه لژیا صاحب موقعیت کرد و او هم پس از یک حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه رقیب فرستاد.

حملات میزبان ادامه یافت و تنها 3 دقیقه بعد، رئال به گل دوم رسید. حرکت بنزما از در سمت چپ محوطه جریمه لژیا و پاس رو به عقب او، با ضربه مارسلو همراه شد و توپ پس از برخورد به توماش یودلوویچ، وارد دروازه شد تا حساب کار 2-0 شود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس رئال 5 1 لژیا؛ هفته خوب تکمیل شد

این نتیجه هم چندان پایدار عدم و در دقیقه 21، لژیا اختلاف را به حداقل کم کرد. خطای دانیلو روی رادوویچ در محوطه جریمه رئال، یک ضربه پنالتی نصیب تیم مهمان کرد که خود رادوویچ با ضربه ای هوشمندانه آن را تبدیل به گل نخست تیمش کرد.

پس از این گل بار دیگر رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چندین بار تا آستانه زدن گل سوم جلو رفتند تا این که در دقیقه 37، مارکو آسنسیو حساب کار را 3-1 کرد. روی همکاری دانیلو و بیل، رونالدو صاحب موقعیت شد اما به مکان شوت زدن به سمت دروازه رقیب، آسنسیو را صاحب موقعیت کرد و او هم با شوتی زمینی، کار را به پایان رساند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس رئال 5 1 لژیا؛ هفته خوب تکمیل شد

در دقایق پایانی هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان نتیجه 3-1 به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئالی ها خوب تر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چندین بار روی دروازه رقیب خطرساز شدند و بنزما، بیل و آسنسیو قادر میبودند بار دیگر دروازه لژیا را گشایند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد.

اما سرانجام در دقیقه 68، رئالی ها به گل چهارم رسیدند. ارسال مناسب موراتا از سمت چپ در مقابل دروازه به لوکاس واسکز رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، دروازه را گشود.

پس از این گل تا اندازه ای از فشار حملات رئال کاسته شد و تیم مهمان برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفت اما در دقایق پایانی، بار دیگر رئالی ها بر بازی مسلط شدند و در دقیقه 84، به گل پنجم رسیدند.

رونالدو که از سمت چپ حرکت کرده بود، پس از به اتمام رساندن دو بازیکن رقیب، توپ را به موراتا رساند و او هم با یک ضربه زمینی، دروازه لژیا را گشود. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و رئال با همان نتیجه 5-1 به پیروزی رسید.


--- با تشکر از انتخاب شما ---

تهیه کننده : فرزين ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اعتقادی بنما و بگذر بهر خدا ««« »»» تا در اين خرقه ندانی که چه نادرويشمرئال 5 1 لژیا؛ هفته خوب تکمیل شد


TT / 69 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : فرزين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تکمیل
برچسب ها : رئال , لژیا

مطالب مرتبط