رئیس هیأت بسکتبال اصفهان استعفا کرد

رئیس هیأت بسکتبال اصفهان استعفا کرد

رئیس هیأت بسکتبال استان اصفهان بعد از طولانی شدن غیبت و سکونت در خارج از کشور از سمت خود استعفا کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اصفهان، محسن صادق‌زاده که برای پیگیری امور شخصی از چندین ماه پیش به خارج از کشور مسافرت کرده بود، از مسؤولیت خود در هیأت بسکتبال استان اصفهان استعفا کرد.

صادق‌زاده که سال‌ها در تیم ملی کشورمان بازی می‌کرد، بعد از پایان زمان هنرپیشگی به حرفه مربیگری روی آورد و طی سال‌های گذشته هدایت تیم‌های بسکتبال ذوب‌آهن و فولاد ماهان را بر عهده داشت و با تیم فولاد ماهان به عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا دست یافت.

وی بعد از پایان دوره ریاست اسدالله شب‌انگیز در هیأت بسکتبال استان اصفهان، برای ریاست این هیأت اقدام کرد و با کسب حداکثر آرا، به عنوان رئیس هیأت بسکتبال استان برگزیده شد.

صادق‌زاده بعد از پایان دوره اول ریاست، در گردهمایی رای گیری ای هیأت بسکتبال اصفهان که اردیبهشت‌ماه سال 93 به انجام رسید، در رقابت نزدیک با احمد رضایی، برای دومین دوره متوالی، مسؤولیت این هیأت را بر عهده گرفت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بعد از مسافرت صادق‌زاده به خارج از کشور، وی جانشینی را برای بر عهده گرفتن امور جاری هیأت برگزید و قرار بود بعد از مدتی به کشورمان بازگردد اما طولانی شدن بازگشت وی و احتمال غیبت طولانی، ایجاب کرد تا تصمیم به استعفا بگیرد.

رئیس هیأت بسکتبال استان اصفهان در گفت‌وگو با فارس، خبر استعفای خود را تأیید کرد اما هنوز این استعفا به طور مجلسی از سوی فدراسیون بسکتبال و اداره ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام نشده است.

با توجه به استعفای صادق‌زاده، به زودی سرپرستی برای هیأت بسکتبال استان اصفهان شناسایی می‌شود که وظیفه فراهم کردن شرایط برای برگزاری گردهمایی رای گیری ای را دارد.

اتنهای پیام/صا

--ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد--

گردآورنده : بهار ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گويند رمز عشق مگوييد و مشنويد ««« »»» مشکل حکايتيست که تقرير می‌کنندرئیس هیأت بسکتبال اصفهان استعفا کرد


TT / 57 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : بهار ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استعفا
برچسب ها : هیأت , بسکتبال

مطالب مرتبط