با شکم پر هیچ گاه رابطه و نزدیکی جنسی برقرار نکنید

با معده پر هرگز رابطه جنسی برقرار نکنید

در زمان پُری شکم نباید رابطه و نزدیکی جنسی برقرار کنید و آمیزش جنسی باید وقتی باشد که سه ساعت از خوردن خوراکی گذشته باشد. همچنین ذکر میشود که پس از سکس فرد نباید فعالیت شدید داشته باشد و همچنین نباید مایعات خنک بیاشامد و یا نباید دوش خنک بگیرد.

یک متخصص طب سنتی با تشریح مواردی در مورد آمیزش جنسی از دیدگاه طب سنتی گفت: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری شکم انجام شود و خوب تر می باشد حدود سه ساعت با صرف خوراکی فاصله داشته باشد.
سید جواد علوی در مورد آمیزش جنسی درست از دیدگاه طب سنتی اظهار کرد: اگه رابطه و نزدیکی جنسی به واسطه میل و احتیاج شخص باشد قادر هست باعث سلامت روحی و روان پریش شخص و همچنین باعث شادمانی و شادابی در حیات شود و به نوعی باعث تطهیر اندام می شود.

رابطه و نزدیکی جنسی نباید در زمان پُر بودن شکم انجام شود

وی اضافه کرد: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری شکم انجام شود و خوب تر می باشد حدود سه ساعت با صرف خوراکی فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تصریح شده که پس از آمیزش جنسی از فعالیت شدید و آشامیدن مایعات بویژه مایعات خنک و دوش آب خنک خودداری شود.

رعایت نکردن بهداشت آمیزش جنسی باعث ضعف قوا, پیامد قلبی، مغزی

این متخصص طب سنتی متذکر شد: رعایت نکردن حد تعادل در این امر باعث ایجاد شدن معضلات عدیده‌ای نظیر ضعف قوا، اعصاب و بینایی، پیامد قلبی، مغزی، کبدی، معضلات راجع به مثانه، کلیه، مریضی های روحی و روان پریش و … می‌شود.علوی در مورد ضعف جنسی و راه‌های معالجه آن اظهار کرد: غلط شایع در معالجه ضعف و ناتوانی جنسی به‌خصوص در آقایان استفاده بی‌مورد از داروهایی با طبع گرم یا بسیار گرم می باشد؛ باید متوجه بود که گهگاهی دلیل ضعف و ناتوانی جنسی، سوء‌مزاج‌های عضوی با ماهیت گرم می باشد که در این نکات تجویز داروهایی با طبع گرم، قطعا باعث بدتر شدن اوضاع بیمار می‌شود.

در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی دلایل فراوانی بیان شده می باشد

وی تاکید کرد: در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی دلایل فراوانی بیان شده و معالجه، به واسطه پیدا کردن دلیل ایجاد‌کننده صورت می‌پذیرد و نمی‌توان نسخه واحدی برای همه پیچید.این متخصص طب سنتی یادآور شد: زیاده روی در دفعات آمیزش جنسی در اشخاص دچار به بیماری و نا خوشی مفاصل، زیان آور و تشدید‌کننده بیماری آنهاست.

پس از خوراکی بلافاصله رابطه و نزدیکی جنسی قدغن می باشد

**************

تهیه شده توسط : منيژه ع.

سلامت جنسی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هميشه پيشه من عاشقی و رندی بود ««« »»» دگر بکوشم و مشغول کار خود باشمبا شکم پر هیچ گاه رابطه و نزدیکی جنسی برقرار نکنید


TT / 165 --- TP / 42%گردآوری شده توسط : منيژه ع.
تاریخ گردآوری : 2017-04-25
در دسته بندی : معده
برچسب ها : جنسی , نکنید , هرگز , رابطه جنسی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :