رابطه و نزدیکی جنسی ترامپ با یک آقا دوجنسه و بانو نما!

رابطه جنسی دونالد ترامپ با یک مرد دوجنسه و زن نما!

یکی از مردان دو جنسه یا خانم نما که در نیویورک بسیار سرشناس است با جناب آقای دونالد ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده رابطه و نزدیکی جنسی داشته است.

فوت شد خانم نما شاهد عینی فساد اخلاقی ترامپ از غیب رسید

حدود 14 سال پیش رودی جولیانی، شهردار نیویورک برای شرکت در یک مهمانی خیریه، با قرار دادن کلاه گیس و بر تن کردن تیپ زنانه خود را به شکل یک خانم درآورد. در این مهمانی خیریه دونالد ترامپ، نامزد فعلی رای گیری ریاست جمهوری ایالات متحده نیز حاضر بود. با ورود شهردار نیویورک به این مهمانی توجه ترامپ به طور خاصی به وی جلب می شود و حرف ها و حرکات زننده ای از وی سر می زند.

ویدئوی لغزش که از این صحنه انتشار داده شده به خوبی نمایانگر رفتار سخیف کسی است که ادعای صلاحیت برای ریاست جمهوری ایالات متحده را دارد. مورد جالب تر اینکه با وجود اخبار منتشره در روزها و ماه های اخیر مبنی بر رسوایی های اخلاقی این نامزد جمهوری خواه، وی همچنان خود را مبری از تمام اتهامات آگاهی میدارد و حتی چندین روز گذشته زنانی را که وی را متهم به فساد اخلاقی می کنند “مریض” خواند.

فساد اخلاقی ترامپ با فوت شد خانم نماو دوجنسه

--- نظر يادتان نرود ---

نگارش توسط : پاكزاد ر.

دانستنی های زناشویی در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که انشا عطارد صفت شوکت توست ««« »»» عقل کل چاکر طغراکش ديوان تو بادرابطه و نزدیکی جنسی ترامپ با یک آقا دوجنسه و بانو نما!


TT / 73 --- TP / 37%

گردآوری شده توسط : پاكزاد ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دانستنی های زناشویی
برچسب ها : دوجنسه , ترامپ , جنسی

مطالب مرتبط