رابطه کانیه با یک دختر ایرانی و خیانت به کیم کاداشیان! (4 عکس)

عکس شماره 1 ⇩
یک مدل کانادایی ادعا کرده است کانیه وست پس از ملاقات با وی در یکی از شوهایش به کیم کارداشیان که از او باردار است خیانت کرده است. به گزارش به نقل از پرشین وی در این ادعای گیج کننده، مدلی به نام لیلا قبادی 24 ساله به یک مجله امریکایی گفته است که ارتباط آنها از جولای 2012 آغاز شده و حتی پس از اعلام بارداری کیم، ادامه داشته است.
 
عکس شماره 2 ⇩
عکس رابطه کانیه با یک دختر ایرانی و خیانت به کیم کاداشیان!
لیلا تصمیم خود را برای افشا سازی این رابطه این گونه توضیح داد: این گفته های من مطمئنا خانواده کارداشیان را ویران میکند و بسیار بد است، واقعا بد است.واقعا شرم آور است ولی من اگر جای کیم بودم و می خواستم فرزندی داشته باشم ، می خواستم این واقعیت را بدانم.
 
عکس شماره 3 ⇩
عکس رابطه کانیه با یک دختر ایرانی و خیانت به کیم کاداشیان!
 
نمایندگان کیم این ادعا را رد کردند ولی نمایندگان کانیه همچنان پاسخی دراین مورد به رسانه ها اعلام نکرده اند. گفته می شود کانیه اولین بار این مدل را جولای سال گذشته در یکی از شوهایش در آتلانتیک سیتی دیده است. همچنین گزارش شده است که کانیه، لیلا را به یک مهمانی دعوت کرده و بعد با او به هتل رفته و حتی با او رابطه داشته است!
 
عکس شماره 4 ⇩
عکس رابطه کانیه با یک دختر ایرانی و خیانت به کیم کاداشیان!
 
در حالی که لیلا ارتباط با کانیه را تصدیق کرده است ، این رپر 36 ساله به این زن گفته است که ارتباط با کیم برای او تنها شهرت بوده و رابطه جدی نیست! کیم و کانیه در ماه دسامبر 2012 در یکی از کنسرت های کانیه اعلام کردند که در انتظار فرزندشان هستند. این رپر در وسط کنسرت ، برنامه را قطع کرد و با لبخند بزرگی گفت برای مادر فرزندم کف بزنید!

*******************

تهیه شده توسط: پژمان ص.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هشيار شو که مرغ چمن مست گشت هان ««« »»» بيدار شو که خواب عدم در پی است هیگردآوری شده توسط : پژمان ص.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : کانیه , دختر , ایرانی , خیانت , کاداشیان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :