رامین رضائیان را می پسندند یا پرسپولیس؟

رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس؟

برانکو این روزها رامین رضائیان را به بازی نمی گیرد. با این که در مخلوط تیم ملی مهره قابل اتکای کارلوس کی روش است و حتی در بازی پایانی مقابل کره جنوبی سازنده گل سه امتیازی کشورمان بود!

به گزارش "ورزش سه"، خیلی انتقادی به برانکو وارد نیست و حتی می شود گفت راهی که او می رود درست است. برانکو رامین را به بازی نمی گیرد؛ شاید به این خاطر که رامین روزهای متعددی وی را به بازی گرفته بود و حتی جواب تلفنش را هم نمی داد. هرچند نیمکت نشینی مدافع راست این روزهای تیم ملی مبتنی بر اصول است و چنانچه هر مربی حرفه ای دیگری بود، به مانند برانکو عمل می کرد.


در این نگاه کن، پیشکسوتان دهه 60 پرسپولیس، ساز مخالف می زنند. به جز علی پروین که همواره حامی برانکو بوده؛ البته که علی پروین عاشق چشم و ابروی برانکو نیست. علی پروین چنانچه از برانکو حمایت می کند، به این خاطر است که این مربی جان جدیدی به سبک بازی پرسپولیس داده و از همه اصلی تر پرسپولیس امروز صدرنشین است. شاید چنانچه برانکو، رامین را به بازی می گرفت و نتیجه حاصل نمیشد، منتقدین از زاویه ای دیگر برانکو را نقد می کردند و چه بسا او را متهم به بازیکن سالاری و حرف هایی از این دست می کردند.


برانکو نقل کرده بود رامین را نمی خواهد و به همین بهانه بود که صادق محرمی را به تیم آورد. با اصرار رامین و موافقت باشگاه، رضائیان به اردوی تیم برگشت و طبیعتا در این برهه از وقت باید تابع تصمیمات کادر فنی باشد که البته هست. انتقادی که به این جریان می شود از سوی برخی از پیشکسوتان، انتقادی منطقی ای نیست. رامین جدا از رفتارهایی که داشته البته که باید از یاد برده شود. باید بپذیرد حسین ماهینی در همه تمرینات آماده سازی قبل از فصل بوده و امروز هم یکی از بازیکنان خوب در مخلوط تیم است. مخلوط تیم برنده است و از گذشته هم نقل کردند به مخلوط تیم برنده دست نمی زنند.


بی انصافی است اذعان کنیم رامین قصد برهم زدن معادلات فنی برانکو؛ همچنین اصولگرایی او را دارد؛ اما در این نگاه کن معلوم نیست پرسپولیسی های دهه 60 پرسپولیس را دوست دارند یا رامین رضائیان را. این رفتار تجربه خوبی برای رامین شد. رامینی که بازیکن خوبی است و در تیم ملی هم ارایه گر بازی خوبی است. می گویند تجربه بی رحم ترین آموزگار دنیاست. ابتدا تاوان می گیرد و بعد درس پس می دهد.


لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد

تهیه از: زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چل سال بيش رفت که من لاف می‌زنم ««« »»» کز چاکران پير مغان کمترين منمرامین رضائیان را می پسندند یا پرسپولیس؟


TT / 41 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : زری ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : رامین
برچسب ها : پرسپولیس , رضائیان

مطالب مرتبط