سند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور رونمایی می شود

سند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور رونمایی می شود

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: همزمان با اختتامیه بخش سوم سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی حسینی در جمع خبرنگاران تسنیم و شبستان با اشاره به اینکه مسابقات سراسری قرآن کریم همه ساله با فعالیت ها و تلاش های ویژه ای در کشور برگزار می شود اظهار داشت: سند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با برگزاری جلسات مختلف و مشاورت اساتید طراز اول کارشناسان سازمان اوقاف تنظیم شده است.

وی با اشاره به اینکه سند مذکور با محتوایی جامعه و کامل موجب توسعه هر چه بیشتر فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه می شود گفت: سند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه همزمان با اختتامیه بخش سوم سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم رونمایی می شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور سند مذکور را مشتمل بر چشم انداز فعالیت های سازمان اوقاف عنوان کرد و افزود: سند مذکور در حوزه ماموریت اقدامات، برنامه ها و فعالیت های قرآنی و راهبردهای قرآنی سازمان است.

حسینی با تاکید بر اینکه سند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه رونمایی می شود تصریح کرد: سند مذکور در دستور کار بخش های مختلف سازمان در جهت ارتقاء توسعه و تعالی فعالیت های قرآنی مورد استفاده قرار می گیرد.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به اینکه این سند مذکور زمینه ساز توسعه فعالیت های قرآنی کشور می شود خاطرنشان کرد: توجه و اقبال به قرآن یکی از راهکار های محوری سازمان است.

**********************************

مسئول متن : افسانه ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آب حيوان اگر اين است که دارد لب دوست ««« »»» روشن است اين که خضر بهره سرابی داردسند راهبردی فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور رونمایی می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : افسانه ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : امور , خیریه , سازمان , فعالیت , رونمایی , اوقاف

مطالب مرتبط