دی وی دی رایتر های فوق نازک از شرکت سامسونگ (4 عکس)

دی وی دی رایتر های فوق باریک از سامسونگ

اگه یک لپ تاپ Ultrabook دارید که فاقد درایو نوری است و یا رایانه شخصی تهیه کرده اید و درایو نوری را از یاد برده اید و حالا دنبال یک دی وی دی رایتر سبک و قابل حمل میگردید که هم شکیل و زیبا باشد و هم سبک، مطمئناً دی وی دی رایتر های جدید سامسونگ را دوست خواهید داشت.

عکس شماره 1 ⇩

سامسونگ اخیراً دو نمونه مدل از DVD رایتر های فوق نازک و سبک خود را شناسانده است که دیزاین خوشگلی دارند و بیشتر بدرد کسانی میخورند که از Ultrabook های فاقد درایو نوری بهره می گیرند البته از آن میتوان در جوار رایانه شخصی هم استفاده کرد. این دو نمونه مدل بنامهای SE-218GN و SE-208GB می باشند که نمونه مدل دوم دارای رنگهای متفاوت و با ظاهری خوشگلتر دیزاین شده است اما هر دو DVD رایتر از نگاه خصوصیات دشوار افزاری کاملاً مانند هم می باشند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس دی وی دی رایتر های فوق نازک از سامسونگ

این DVD رایتر ها قادرند اطلاعات را بر روی دیسک های DVD عادی سریع 8x بخوانند و ذخیره کنند. برای دیسکهای دو لبه، سرعت خواندن، 6x و سرعت ذخیره سازی برابر 8x است. سرعت بازخوانی و ذخیره سازی اطلاعات بر روی CD هم 24x است. سرعت دسترسی اطلاعات بر روی سی دی 210 میلی ثانیه و بر روی دی وی دی 220 میلی ثانیه است. هر دو از رابط USB2.0 سودمند می شوند و حافظه بافر آنها 1 مگابایت است. این درایو ها به صورت عمودی قابل استفاده نمی باشند و تنها در وضعیت استراحت کرده میتوان از آنها استفاده کرد. اندازه آنها 148 در 14.4 در 143 میلیمتر هست و از طیف وسیعی از فرمت ها مانند ISO, UDF, FAT, Mixed Mode, Photo-CD, Video-CD, Multisession, Portfolio و غیره هم حمایت میکنند. خصوصیت حفاظت از فقدان حافظه بافر در هر دو نمونه مدل وجود دارد و تمام ورژن های ویندوز هم از درایور دشوار افزاری آن حمایت میکنند.

عکس شماره 3 ⇩
عکس دی وی دی رایتر های فوق نازک از سامسونگ

در دیزاین این DVD رایتر ها موارد باحالی رعایت شده است. بدلیل ضخامت کم، سامسونگ دکمه Eject را بالای قاب گذاشته است نه در بخش جلو. به این ترتیب در هنگان فشار دکمه، DVD رایتر به سمت چپ و راست لیز نمیخورد. با حمایت از تکنولوژی Smart Power این درایو های نوری میزان بسیار کمی از باطری لپ تاپ را به کار خواهند برد خلال این که شما نیازی به منبع تغذیه جداگانه ای برای تامین برق مورد نیاز آن ندارید و فقط باید کابل USB آن را به لپ تاپ متصل کنید. بنا به قول سامسونگ میتوان از این درایو های نوری به عنوان یک هارد دیسک قابل حمل برای تبلت هایی که از پورت USB حمایت میکنند هم استفاده کرد.

عکس شماره 4 ⇩
عکس دی وی دی رایتر های فوق نازک از سامسونگ

سامسونگ از تکنولوژی Smart Archive Technology در این DVD رایتر ها بهره گرفته است که موجب طول عمر بیشتر DVD و ذخیره سازی بهینه اطلاعات بر روی دیسکهای ویژه تهیه نسخه پشتیبان خواهد شد. برای این کار میتوان از DVD های M-disc و ISO10995 Standard در جوار DVD های عادی استفاده کرد. سامسونگ هنوز در رابطه با وقت به فروش رسان و نرخ این درایو های نوری خبری منتشر نکرده است اما مدلی شبیه به نام SE-218CN در سایت آمازون هم اینک به نرخ 25 پوند به به فروش رسان میرسد.


- براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد -

گردآوری توسط : شايسته د.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل يار حسن گشته و بلبل قرين عشق ««« »»» آن را تفضلی نه و اين را تبدلیدی وی دی رایتر های فوق نازک از شرکت سامسونگ (4 عکس)


TT / 115 --- TP / 21%گردآوری شده توسط : شايسته د.
تاریخ گردآوری : 2017-01-29
در دسته بندی : سخت افزار
برچسب ها : سامسونگ , باریک , رایتر
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :