کسب رتبه مطلوب کشوری لرستان در بیشتر زمینه های اقتصاد مقاومتی

کسب رتبه مطلوب کشوری لرستان در بیشتر زمینه های اقتصاد مقاومتی

معاون استاندار لرستان نقل کرد: لرستان با همدلی و همزبانی قادر بوده در بیشتر زمینه‌ها به مخصوص اقتصاد مقاومتی رتبه برتر کشور را به دست آورد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهر خرم آباد، مهرداد غضنفری عصر امروز در یادواره 261 شهید کارمند لرستان که در شهر خرم آباد به انجام رسانده شد، با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این یادواره بیان داشت: باید از فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و سایر مسوولان سیستم های اجرایی این استان به دلیل برگزاری نخستین یادواره شهدای کارمند لرستان تقدیر کرد، زیرا امروز ما در سایه برکت خون شهدا در بر می داری امن ترین کشور در جهان هستیم که این خود نشان از برکت خون شهدا است.

وی اضافه کرد: امروز مسوولان در سایه این امنیت نسبت به خدمت منتقل کنی به مردمان وظیفه سنگینی دارند.

معاون استاندار لرستان نقل کرد: امروز هر برنامه ای که دشمنان برای مقابله با نظام اسلامی تدوین می کنند، با رهنمودها و شعارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی می شود، از این رو باید قدر نعمت ولایت را آگاهی بداریم.

این مسئول عنوان کرد: ما در پس از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت های زیادی در بخش های گوناگون بوده ایم که با مدیریت جهادی این کارها صورت گرفته است.

غضنفری اضافه کرد: باید با مدیریت جهادی خود را برای مقابله با معضلات و مقاومتی کردن اقتصاد کشور تهیه کنیم.

معاون استاندار لرستان نقل کرد: در شرایط فعلی بحث اقتصاد مقاومتی اصلی و لازم است، زیرا اقتصاد مقاومتی برای رشد و توسعه کشور لازم است و تمامی مسوولان باید در این زمینه تلاش کنند.

وی عنوان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی باید به شکلی برنامه ریزی کنیم که این اصلی ویژه به یک وقت ویژه نباشد.

این مسوول یادآور شد: لرستان در راستای جامع عمل پوشاندن به شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی قادر بوده کارهای بزرگی مانند احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، احداث پروژه های بزرگ عمرانی مانند توسعه راه ها، آزادراه ها و ...به انجام رساند.

غضنفری تصریح کرد: امروز مسوولان لرستان با همدلی و همزبانی قادر بودند در مسیر شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی کارهای بزرگی را به انجام رسانند و همین امر باعث توجه مخصوص مسوولان کشوری به این استان شده است و در حال حاضر بیش از چندین هزار میلیارد تومان در لرستان سرمایه گذاری در حال انجام است که در نوع خود بی نظیر بوده است.

معاون استاندار لرستان نقل کرد: امروز لرستان به عنوان یکی از استان های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور برگزیده شده است که این کار بزرگی است.

این مسئوول اضافه کرد: تمام مسوولان و کارکنان ادارات دولتی لرستان باید در مسیر راه شهدا حرکت و با همدلی و همزبانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

غضنفری بیان داشت: همه ما مکلف به اجرای مسیری که رهبر معظم انقلاب اسلامی به وحشت افتیم کرده، هستیم و دولت در این مسیر در حال حرکت است.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: ستايش ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر آن کو خاطر مجموع و يار نازنين دارد ««« »»» سعادت همدم او گشت و دولت همنشين داردکسب رتبه مطلوب کشوری لرستان در بیشتر زمینه های اقتصاد مقاومتی


TT / 105 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : ستايش ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کشوری
برچسب ها : رتبه , اقتصاد , زمینه , مقاومتی , مطلوب

مطالب مرتبط