رحیمی: حالا که گودرزی رفته در موردش صحبت نمی کنم/بهترین قاضی مردم هستند

رحیمی: حالا که گودرزی رفته در موردش صحبت نمی کنم/بهترین قاضی مردم هستند

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس حضور نمی دارد در خصوص کنار رفتن محمود گودرزی از وزارت ورزش حرف زند.

علیرضا رحیمی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این که چه نظری به استعفای محمود گودرزی دارد، گفت: امروز خیلی از رسانه ها با من تماس گرفتند و در رابطه با استعفای گودرزی و عملکرد او در وزارت ورزش حرف زنند اما چون او رفته حرفی نمی خانمم.

وی اضافه کرد: وقتی که گودرزی وزیر ورزش بود حرف های خودم را از طریق دو برنامه تلویزیونی ورزش و مردمان و 90 در خصوص محمود گودرزی و عملکردش زدم و به نظر من خوب ترین قضاوت کننده برای عملکرد مسئولان، مردمان هستند.

رحیمی تأکید کرد: از نظر من کسی که رفته یا زمین خورده دیگر نباید به او لگد زد و من با این فرهنگ که پس از رفتن کسی علیه او حرف زده میشود مخالفم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، علیرضا رحیمی در زمان وزارت محمود گودرزی برای مدتی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد اما طی چندین ماهی که در باشگاه پرسپولیس بود از سوی وزارت ورزش تحت فشار شدیدی قرار گرفت و در نهایت هم در یک تصمیم ناگهانی رحیمی از مدیریت باشگاه پرسپولیس کنار قرار داده شد. با این حال علیرضا رحیمی که از سوی محمود گودرزی ماه ها تحت فشار بود حضور نمی دارد در خصوص روزهایی که در پرسپولیس گذشت و ناهماهنگی هایی که نگاه کن باشگاه و وزارت بود حرف زند.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: فراز م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سايه‌ای بر دل ريشم فکن ای گنج روان ««« »»» که من اين خانه به سودای تو ويران کردمرحیمی: حالا که گودرزی رفته در موردش صحبت نمی کنم/بهترین قاضی مردم هستند


TT / 57 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : فراز م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : رحیمی
برچسب ها : قاضی , گودرزی

مطالب مرتبط