رحیمی: فدراسیونی که لیگ پویا ندارد، باز یا بسته بودنش تفاوتی ندارد/ با چندین گزینه خارجی برای سرمربیگری چانه زنی کردیم

رحیمی: فدراسیونی که لیگ پویا ندارد، باز یا بسته بودنش فرقی ندارد/ با چند گزینه خارجی برای سرمربیگری مذاکره کردیم

سرپرست فدراسیون هندبال گفت: به نظر من فدراسیونی که لیگ پویا ندارد، باز یا بسته بودنش هیچ تفاوتی با هم ندارد.

علی رضا رحیمی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با انتخاب اعضای فدارسیون هندبال بیان داشت: شرایط اشخاص گوناگون در حال بررسی می باشد و سعی میکنم تا با توجه نظر بالا خوب ترین نفرات را بر گزینم. مییاندیشم تا یک ماه آینده جمع بندی ها صورت گیرد و اعضا کار خود را شروع کنند.

وی در خصوص اینکه کناره گیری میترا نوری از رای گیری به بهره رحیمی چه مقدار قادر هست به او یاری رساند تا سمتی در فدراسیون بگیرد، یاد آوری کرد: 10 نفر در رای گیری به بهره من کناره گیری کردند، اما مطمئن می باشم هیچ کدام از آنها برای گرفتن مسئولیت این کار را نکردند. تمام نامزدها جایگاه بالایی دارند و بدون شک چنین انتظاری ندارند که چون انصراف داده اند، سمت بگیرند. به هر حال من سعی میکنم تا برای انتخاب همکارانم تمام نکات را انتخاب بکنم.

سرپرست فدراسیون هندبال با تاکید بر این که اولویت کارهایم اجرای تقویم فدراسیون می باشد، گفت: یکی از اصلی ترین معضلات هندبال ایران نداشتن لیگی پویا می باشد. به نظر من فدراسیونی که لیگ مرتب و پویا ندارد، باز یا بسته بودنش تفاوتی با هم ندارد. گرفتن انتشار تلویزیونی و وجود پیروان در تالارها موجب جذابیت مسابقه ها خواهد شد و از طرفی ایجاب میکند که قرارداد بازیکنان هم زیاد بشود.

رحیمی با اشاره به گله بعضی ملی پوش ها از شرایط مالی لیگ ایران، اضافه کرد: به هر حال بازیکنان حق دارند، اما ما به عنوان فدراسیون قادر نیستیم به باشگاه ها اجبار کنیم که معاهده ها را زیاد کنند. بدون شک اگه سطح مسابقه ها زیاد بشود، بازی های از تلویزیون انتشار شود و علاقمندان به تالارها بیایند شرایط متفاوت خواهد شد.

وی در باره ادامه فعالیت کمیته فنی و انتخاب سرمربی برای تیم ملی عنوان کرد: با چندین گزینه خارجی در حال چانه زنی می باشیم، اما هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. بدون شک سعی خواهیم کرد تا با خوب ترین مربی به توافق برسیم. در باره کمیته فنی هم باید نقل بکنم که باید شروطش را چک کنم؛ حتی امکان دارد که این کمیته به کار خود ادامه ندهد. تمام این موضوعات بستگی به خروجی و وارسیهای نهایی دارد.

سرپرست فدراسیون هندبال عنوان کرد: به نظر من فدراسیونی که بتواند تقویمش را به خوبی و کامل اجرا کند کامیاب خواهد بود، به این علت که تمام نکات در تقویم فدراسیون ها آمده می باشد. من تمام کوششم را می کنم که هندبال ایران به زمان اوج خود بازگردد و در این راه هیچگاه از من صحبتهای ناامید کننده نخواهید شنید.

-- اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد --

نگارش : سايه ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طالب لعل و گهر نيست وگرنه خورشيد ««« »»» همچنان در عمل معدن و کان است که بودرحیمی: فدراسیونی که لیگ پویا ندارد، باز یا بسته بودنش تفاوتی ندارد/ با چندین گزینه خارجی برای سرمربیگری چانه زنی کردیم


TT / 140 --- TP / 32%گردآوری شده توسط : سايه ض.
تاریخ گردآوری : 2017-04-07
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : رحیمی , پویا , مذاکره , سرمربیگری , فدراسیونی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :