رزرواسیون الکترونیکی واحدهای اقامتی در شهر سرعین راه اندازی شود

رزرواسیون الکترونیکی واحدهای اقامتی در شهر سرعین راه اندازی شود

فرماندار سرعین گفت: برای افزایش سرعت پیشرفت شهرستان سرعین در زمینه گردشگری باید رزرواسیون الکترونیکی واحدهای اقامتی در این شهر راه‌اندازی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، عاطف ناصری عصر امروز در سمینار آموزشی تخصصی شناخت آبهای گرم معدنی که در محل سالن اجتماعات هتل لاله شهرستان سرعین برگزار شد٬ اظهار داشت: بایستی برای تحقق اقتصاد مقاومتی به ظرفیتهای شهرستان سرعین در بخش گردشگری پرداخته شود تا بتوانیم با ایجاد زیرساختهای مناسب بسترهای لازم را در این شهرستان به وجود آوریم.

وی افزود: بایستی مشکلات گردشگری این شهرستان در اولویت کاری باشد تا بتوانیم این شهرستان را به عنوان لکوموتیو استان اردبیل برای پیشرفت و تبدیل به یک قطب گردشگری در نظر بگیریم و از صنعت گردشگری شهرستان سرعین برای رشد و پیشرفت کشور استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان سرعین گفت: توسعه سنتی و محلی صنعت گردشگری شهرستان سرعین به تنهایی کافی نبوده و باید به سمت گردشگریهای نوین و متنوع سوق پیدا کنیم تا بتوانیم زمینه جذب گردشگران و توریسم را جلب کنیم و شاهد حضور گردشگران در مناطق مختلف سرعین باشیم که این امر با تقویت تورهای گردشگری داخلی و بین المللی امکان پذیر است.

ناصری بیان کرد: رزرواسیون الکترونیکی در شهر سرعین موجود نیست که باید روشهای جدید خدمات ارائه شود که این موضوع سبب افزایش سرعت رشد این شهرستان در زمینه های گردشگری می شود و استان اردبیل را در زمینه اقتصاد مقاومتی دچار تحول عظیمی می کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه صنعت گردشگری در شهرستان سرعین به صورت سنتی است٬ نباید انتظار داشته باشیم که هر گردشگر طبق استانداردهای جهانی یک شغل ایجاد کند و اگر به سمت گردشگر ی مدرن برویم ایده "یک گردشگر یک شغل" محقق می شود و این امر در حالی است که شدت پیشرفت گردشگری سرعین کند است.

_______________________________

تهیه و تدوین: سپيده ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تير آه ما ز گردون بگذرد حافظ خموش ««« »»» رحم کن بر جان خود پرهيز کن از تير مارزرواسیون الکترونیکی واحدهای اقامتی در شهر سرعین راه اندازی شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سپيده ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سرعین , الکترونیکی , رزرواسیون , اقامتی

مطالب مرتبط