رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در کرمان برگزار می شود

رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در کرمان برگزار می شود

با حضور بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر، رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در کرمان برگزار می‌شود .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 مهرماه در محل پادگان شهید بهشتی کرمان برگزار می شود.

رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی توسط ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان و با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر در محل پادگان شهید بهشتی کرمان برگزار می شود.

حفظ انسجام گردان های بیت المقدس و کوثر، انجام عملیات های تاکتیکی، ارتقای آمادگی های دفاعی، امنیتی و معنوی، افزایش آمادگی جسمانی، تحکیم کنترل و فرماندهی و در نهایت اعلام آمادگی بسیجیان در دفاع از ارزشها و آرمان های انقلاب از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.

ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری استان کرمان در رفسنجان برگزار می شود

شهرستان رفسنجان 29 مهرماه میزبان رئیس کل دادگستری استان کرمان و جمعی از مقامات ارشد قضائی استان در جهت پاسخ گویی به درخواست های مردمی است.

مردم شهرستان رفسنجان برای شرکت در ملاقات مردمی بایستی راس ساعت 8:30 صبح پنجشنبه 29 مهر با در دست داشتن کارت ملی و درخواست کتبی در محل دادگستری رفسنجان حضور بهم رسانند.

پیکر مطهر روحانی شهید مدافع حرم در انار خاکسپاری شد

آئین تشییع پیکر مطهر نخستین شهید روحانی مدافع حرم استان کرمان " سعید بیاضی زاده " امروز در شهرستان انار با حضور هزاران نفر از مردم همیشه در صحنه این شهرستان برگزار شد.

شهید بیاضی زاده چندی قبل داوطلبانه به صف مدافعان حرم بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(س) در سوریه پیوست و در روز پنج شنبه 11 محرم در منطقه "حماه" به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید والامقام پس از تشییع باشکوه در شهرهای قم، کرمان و انار، امروز در زادگاهش روستای محمد آباد ساقی تشییع و به خاک سپرده شد.

---براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

تهیه از : روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر جلوه می‌نمايی و گر طعنه می‌زنی ««« »»» ما نيستيم معتقد شيخ خودپسندرزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در کرمان برگزار می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : روشنك و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : برگزار , رزمایش , یاوران

مطالب مرتبط