رضاییان قادر می باشد سید جلال شود؟ (تصویر و عکس)

رضاییان می تواند سید جلال شود؟ (عکس)

سیدجلال حسینی را می توان نمونه عینی بازیکنی حرفه ای در فوتبال کشورمان نامید.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع باتجربه تیم ملی و پرسپولیس در صورتی که طی سال های متمادی حضورش در فوتبال به دنبال حضور در بطن حاشیه بود، اکنون مسلما در 34 سالگی نه مکانی در جمع شاگردان کارلوس کی روش داشت و نه قادر میبود بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو ببندد.


سیدجلال حسینی بازیکنی که اکنون صد بازی ملی را به اتمام رسانده، یکی از پیشکسوتترین شاگردان برانکو ایوانکوویچ به حساب مییاید که در فصل جاری با قدرت رهبری و دوری از حاشیه در کنار کیفیت بالای فنی اش قادر بوده نقش شگفت انگیزی در مخلوط این تیم داشته باشد. مدافع شمالی پرسپولیس که از سال 2007 حضور در تیم ملی را در قالب تیم زیر 23 ساله های کشورمان آغاز کرد، تا به امروز به همراه سپاهان، سایپا، ملوان و پرسپولیس و الاهلی در فوتبال کشورمان پستی و بلندی های زیادی را آزموده است.


شاید چنانچه هر بازیکن دیگری به جای سیدجلال حسینی در فصل گذشته بود، نسبت به حاشیه هایی که رسانه ها با اعلام نارضایتی برانکو ایوانکوویچ از شرایط فنی او انتشار میدادند واکنش تندی را نمایان میکرد؛ اما در نهایت این بازیکن بدون توجه به این مسائل قرارداد خود را با نفت تهران منعقد کرد و فصلی فوق العاده را نیز پشت سر گذاشت که منتهی به بازگشت بدون حرف و حدیث او به جمع سرخپوشان شد. بازگشتی که همراه با دریافت بازوبند کاپیتانی نیز شد و او این روزها با عملکرد خود پاسخ مثبتی به اعتماد برانکو ایوانکوویچ (که برپایه سکوت و دوری از حاشیه بوده) داده است.


رامین رضاییان نیز این روزها شرایط بدی را سپری می کند؛ بازیکنی که در فصل گذشته به گواه کارشناسان در جمع 4 بازیکن برتر این تیم بوده و اکنون نیز علیرغم نیمکت نشینی در پرسپولیس به عنوان 11 فوت شد ثابت تیم ملی جایگاه خاصی در ذهن و تاکتیک کی‌روش به خود اختصاص داده، مسلما قادر نیست با نیمکت نشینی اش ولو در تیم بزرگی مثل پرسپولیس کنار بیاید و این مساله باعث ایجاد واکنش هایی می شود که البته بزرگترین ضربه را خودش از این ناحیه متحمل خواهد شد.


مسلما رامین رضاییان در صورتی که بتواند با عبور از این مقطع، خود را به برانکو ایوانکوویچ اثبات کند، نه تنها روند کیفی خود در فوتبال کشورمان را زیاد خواهد کرد؛ بلکه به ثبات نیز خواهد رسید. مسلما این مساله نیازمند این است که او با تمکین از سرمربی و تصمیماتش و همچنین دوری از حواشی، بتواند بار دیگر در مسیر حرفه ای حرکت کند.


-- با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز --

نگارنده : پاكناز ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر نثار قدم يار گرامی نکنم ««« »»» گوهر جان به چه کار دگرم بازآيدرضاییان قادر می باشد سید جلال شود؟ (تصویر و عکس)


TT / 45 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : پاكناز ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : جلال , رضاییان

مطالب مرتبط