رضایی: امیدوارم طلسم گل نزدنم به استقلال شکسته شود

رضایی: امیدوارم طلسم گل نزدنم به استقلال شکسته شود

مهاجم تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد طلسم گل نزدنش به تیم استقلال در بازی روز جمعه شکسته شود.

غلامرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه چرا سایپا نتایج خوبی در لیگ امسال نگرفته است، گفت: الان اگر سه امتیاز بیشتر داشتیم، خوب نتیجه گرفته بودیم، ولی جای نگرانی وجود ندارد. فاصله تیم ها به هم نزدیک است و می توانیم با برد مقابل استقلال چند پله در جدول صعود کنیم. در ضمن اعتقاد من این است که سایپا از لحاظ فنی رشد کرده و می توانیم در بازی های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه از آمادگی تیمش برای تقابل با استقلال یاد کرد و اظهار داشت: استقلال جزو تیم های خوب و بزرگ ایران است و معتقدم هر دو تیم روز سختی مقابل هم خواهند داشت. ما روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار می کنیم و مطمئن باشید برای برد به میدان خواهیم رفت. نتیجه قابل پیش بینی نیست، ولی هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد می تواند سه امتیاز را بگیرد.

وی در مورد آمار گلزنی هایش به استقلال تصریح کرد: من تا به امروز به استقلال گل نزده ام و این موضوع به خاطر بدشانسی من یا واکنش های خوبی گلرهای استقلال از جمله سید مهدی رحمتی بوده است. تیم ما به برد و گل زدن نیاز دارد و امیدوارم طلسم گل نزدن من به استقلال در بازی روز جمعه شکسته شود. دوست دارم به استقلال گل بزنم، اما واقعاً برد سایپا برایم مهم تر است.

- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد -

نگارش : پوريا س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مقيم بر سر راهش نشسته‌ام چون گرد ««« »»» بدان هوس که بدين رهگذار بازآيدرضایی: امیدوارم طلسم گل نزدنم به استقلال شکسته شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : استقلال , رضایی , طلسم

مطالب مرتبط