رقابت های ورزشی کارکنان دولت در سمنان برگزار شد

رقابت های ورزشی کارکنان دولت در سمنان برگزار شد

رقابت‌های ورزشی کارکنان دولت به عالیت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در سمنان به انجام رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، فعالیت های گوناگونی به عالیت هفته تربیت بدنی و ورزش در سیستم های اجرایی و نهادهای دولتی استان سمنان برنامه ریزی شده است که به مرور در طول این هفته به مرحله اجرا خواهد رسید.

عصر امروز نیز رقابت های ورزشی کارکنان دولت به عالیت هفته تربیت بدنی و ورزش در سمنان به انجام رسانده شد و البته بنا به نقل کرده مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان، بیش از 200 مخصوص برنامه هفته ورزش و تربیت بدنی در طول این هفته در این استان اجرایی می شود.

شماری از ادارات و نهادهای دولتی در روزهای نخستین هفته تربیت بدنی و ورزش و در راستای گرامیداشت این هفته، تقویت روحیه ورزشی و همکاری های سازمانی بین همکاران، ایجاد شادمانی و سرزندگی در محیط کار، توجه دادن عموم کارکنان دولت به تندرست جسمی و تقویت قوای جسمی، ایجاد فضایی مملو از صفا و صمیمیت در محیط کار و... برنامه هایی را آغاز کرده اند که هم اکنون نیز در حال برگزاری است.

اداره تعلیم و پرورش شهرستان سمنان نیز دیروز و امروز چند دوره مسابقه در رشته های مختلف تیراندازی با کمان، دارت، فوتبال دستی و پینگ پنگ را در این اداره و با حضور فرهنگیان و معلمان به انجام رساند.

همچنین به عالیت هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقه های ورزشی در دو بخش زنان و آقایان برای همکاران اداری تعلیم و پرورش شهرستان سمنان حدس زده شده است.

مدارس سمنان نیز این روزها حال و هوای ورزشی دارند و رقابت های ورزشی به مخصوص در رشته های فوتبال و فوتسال در آن ها شور و شادمانی خاصی را بوجود آورده است؛ برخی مدارس نیز به رشته های ورزشی تازه تری نظیر اسکیت توجه داشته اند.

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش از : پانته‌آ ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز کوی يار بيار ای نسيم صبح غباری ««« »»» که بوی خون دل ريش از آن تراب شنيدمرقابت های ورزشی کارکنان دولت در سمنان برگزار شد


TT / 55 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : پانته‌آ ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : کارکنان
برچسب ها : برگزار

مطالب مرتبط