روایت عادل فردوسی پور از اثرگذارترین آیتم ۹۰ سال های اخیر

روایت عادل فردوسی پور از اثرگذارترین آیتم ۹۰ سال های اخیر

لیگ برتر - عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 این روزها برای آیتمی 6 دقیقه‌ای از ناب‌ترین رفاقت فوتبالی، حسابی سر و صدا به پا کرده‌اند.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها پخش گفت و گوای از دو فرزند بچه قائمشهری ، حسابی محیط ورزش کشورمان را تحت تاثیر گذاشته است. محمد، فرزند نابینای عاشق نساجی که هر بازی تیم نکته علاقه اش را با عادل، یکی از دوستانش به ورزشگاه می رود و دوستش بازی را برایش تعریف می کند ، حالا قهرمان های محیط جایزی هستند. آنها عاشق ترین رفقای فوتبالی هستند.
عادل فردوسی پور دو روز پس از پخش این کلیپ در برنامه اش درباره اش با خبرآنلاین به گفت و گو نشسته است. او در این باره نقل میکنید:«راستش از چندین ماه پیش دوست برم رضا عباس زاده این مضمون را درباره اش برای مان صحبت کرده بود و قرارمان این بود که گزارشی از این دو نوجوان برای روز جهانی نابینایان بسازیم. داستان شان خب اطمینان داشتیم اثرگذار می شود. راستش را بخواهید مییاندیشم آیتم این دو نوجوان یکی از خوب ترین آیتم های چندسال اخیر 90 بوده است.این جنس از رفاقت تاثیرگذار است و اطمینان داشتیم زمانی انتشار داده شود، مؤثری زیادی خواهد داشت و انصافا فرزندها هم آیتم خیلی خوبی ساخته بودند.»
او درباره این که آیا می آگاهی داشته غیر از محمد، فرزند نابینای دیگری هست که قادر بوده فوتبال را به همین شکل پیگیری کند و حالا یکی از معتبرترین مفسرین فوتبال بی بی سی جهانی است هم گفت:«راستش پیشتر چیزهایی درباره مانی جزمی شنیده بودم که فوتبال را این طوری پیگیری می کند و دوست دارد اما قادر نمیبودم دقیقا متوجه شوم که او به چه صورت فوتبال را لمس می کند تا این که به مضمون محمد رسیدیم و تحت تاثیر قرار گرفتیم.»
41 41

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد**

نگارش: آوا ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در مقامی که صدارت به فقيران بخشند ««« »»» چشم دارم که به جاه از همه افزون باشیروایت عادل فردوسی پور از اثرگذارترین آیتم ۹۰ سال های اخیر


TT / 72 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آیتم
برچسب ها : فردوسی , اخیر

مطالب مرتبط