روایت عبدالله ناصری از ضیافت شام پدرخوانده های دولت در جماران

روایت عبدالله ناصری از ضیافت شام پدرخوانده های دولت در جماران

این فعال اصلاح‌طلب بیان داشت: در مقطعی که روحانی، رحمانی‌فضلی را به عنوان وزیر کشور شناسانده بود یک جشن شام در جماران با حضور هاشمی، سیدحسن خمینی، ناطق نوری، رئیس دولت اصلاحات و روحانی برگزار می‌شود و در این نشست هر چهار نفر به روحانی تاکید می‌کنند فرد دیگری را شناساند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عبدالله ناصری فعال اصلاح طلب در مکالمه با روزنامه آرمان در خصوص شرایط روحانی در وقت معرفی کابینه دولت یازدهم بیان داشت:

در طول سه سال گذشته یکی از انتقادات جدی که به آقای روحانی وارد می شد مربوط این قسمت بود. یکی از نگرانی های عمده حامیان آقای روحانی محیط باز سیاسی بود و به همین علت انتخاب آقای رحمانی فضلی برای بسیاری از حامیان آقای روحانی مکان پرسش و تردید جدی داشت. در همان مقطعی که آقای روحانی به تازگی آقای رحمانی فضلی را به عنوان وزیر کشور به مجلس شناسانده بود یک جشن شام در منزل یکی از بزرگان کشور در جماران با حضور آیت ا... هاشمی، آیت ا... سید حسن خمینی، آقای ناطق نوری، رئیس دولت اصلاحات و آقای روحانی به انجام رسانده میشود. در این نشست هر چهار نفری که به جز آقای روحانی در نشست حاضر بودند به آقای روحانی تاکید می کنند که با چانه خانمی با مقام معظم رهبری فرد دیگری را شناساند. از دو نفر یعنی آقای محمد شریعتمداری و همچنین محمد فروزنده به عنوان جایگزین نام برده شده بود. آقای روحانی نیز در این نشست به صورت تلویحی نظر جمع را می پذیرد اما در حقیقت از این تحول اجتناب می کند. آقای روحانی به صورت تعمدی لیست اعضای دولت را از همه مخفی کرده بود و برای این که کسی متوجه نشود در یک اقدام غیرمنتظره در روز تحلیف لیست را از جیب خود بیرون آورده و به آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس تحویل داد.

--ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد--

گردآورنده : جمشيد د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غلام همت آن رند عافيت سوزم ««« »»» که در گداصفتی کيمياگری داندروایت عبدالله ناصری از ضیافت شام پدرخوانده های دولت در جماران


TT / 40 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : جمشيد د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : ناصری , جماران , عبدالله

مطالب مرتبط