روحانیون از دستاوردهای دفاع مقدس حراست کنند

روحانیون از دستاوردهای دفاع مقدس حراست کنند

مدیر حوزه علمیه لرستان نقل کرد: طلاب و روحانیون در حفظ و حراست از ارزشهای زمان پاسداری مقدس وظیفه و نقش سنگینی بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شهر خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین علی میناپور، امروز در دوره تعلیمی روایتگری سیره شهدا ویژه طلاب خواهر و برادر لرستانی که در تالار اجتماعات حوزه هنری لرستان در شهر خرم آباد به انجام رسانده شد، با اشاره به اینکه شهدا و رزمندگان پاسداری مقدس با اخلاص و جانفشانی از کیان این مرزوبوم و ارزش های والای مکتب اسلام و انقلاب پاسداری نمودند اضافه کرد:حفظ و حراست از دستاوردها و ارزشهای زمان پاسداری مقدس وظیفه ای است که باید به نحو احسن صورت گیرد و در این خصوص باید به ظرفیت تبلیغ مبلغان نگاه خاصی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مقام و منزلت شهدا و رزمندگان در نزد خدای متعال مقامی رفیع و والا مرتبه است تصریح کرد:شهدا شفاعت کننده انسان در نزد خدای متعال هستند که باید این خلوص نیت و عمل ارزشی آنان برای همگان به وحشت افتیم و اظهار شود.

مدیر حوزه علمیه لرستان با اشاره به اینکه امروز نیز طلاب خواهر و برادر قادر هستند در اظهار روایتها و جانفشانی های شهدا و رزمندگان نقشی بی بدلیل داشته باشند خاطر نشان کرد:روایان طلبه باید با مطالعه و اظهار مستندات زمان پاسداری مقدس به بازگویی خاطرات معنوی شهدا و رزمندگان و معجزات معنوی این عملیاتهای پاسداری مقدس به زائران قافله های راهیان نور توجه بکنند.

حجت الاسلام والمسلمین میناپور در پایان با اشاره به اینکه برگزاری دوره های روایتگری زیر نظر اساتید مجرب و رزمنده حوزه قادر هست در ارتقاء دانش روایتگری سیره شهدا در نگاه کن مبلغان نقش داشته باشد اظهار داشت:طلاب نیز باید با استفاده مطلوب از تعلیم های این دوره ها در انتقال،تعمیق و تبیین ارزشهای زمان پاسداری مقدس قدم بردارند.

***براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: فرنوش ج.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در آن زمين که نسيمی وزد ز طره دوست ««« »»» چه جای دم زدن نافه‌های تاتاريستروحانیون از دستاوردهای دفاع مقدس حراست کنند


TT / 59 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : فرنوش ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حراست
برچسب ها : دستاوردهای , روحانیون , مقدس

مطالب مرتبط