روحانیون عراقی در جوار بسیج مردمی برای آزادسازی واپسین دژ گروهک تروریستی داعش می جنگند

روحانیون عراقی در کنار بسیج مردمی برای آزادسازی آخرین دژ داعش می جنگند

روحانیون حوزه علمیه کشور عراق در جوار نیروهای بسیج مردمی کشور عراق برای آزاد سازی مجمتع دولتی غرب شهر موصل می جنگند. این مجتمع در نزدیکی ناحیه "القحطانیه" و واپسین دژ داعش می باشد.

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»، روحانیون حوزه های علمیه کشور عراق در جوار نیروهای بسیج مردمی برای آزاد سازی مجمتع دولتی غرب شهر موصل می جنگند. این مجتمع در نزدیکی ناحیه "القحطانیه" و واپسین دژ داعش می باشد که در شمال شهر موصل و در نزدیکی مرزهای کشور عراق و کشور سوریه قرار دارد.

شیخ تحسین المنصوری عضو کمیته آگهی، حمایت و پاسداری از مقدسات کشور عراق نقل کرد: نیروهای بسیج مردمی، بامداد امروز در لباس دوم و لباس دهم، از دو محور به سمت مجتمع دولتی الجزیره در شمال "البعاج" و در غرب شهر موصل هجوم برده و به طور کامل از دست داعش آزاد کرده می باشد.

وی اشاره داشت: روحانیون عراقی، گروهی در محور اضطراری با مسئولیت سید احمد السعیدی و گروهی در محور "تل عبطه" با مسئولیت شیخ دلاور الوائلی به طور مستقیم با بسیج مردمی کشور عراق در بیرون رانندگی کردن داعش همکاری کنند و پیشنهادهای آیت الله العظمی سیستانی را برای رزمندگان میگویند.

شیخ المنصوری تصریح کرد: هیچ خسارت و زیانی به جناح رزمندگان بسیج مردمی و روحانیون وارده نشده می باشد و این به فضل خدا و نیایش مرجعیت دینی و مؤمنین می باشد.

***نظرات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: آزاده ی.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شرمش از چشم می پرستان باد ««« »»» نرگس مست اگر برويد بازروحانیون عراقی در جوار بسیج مردمی برای آزادسازی واپسین دژ گروهک تروریستی داعش می جنگند


TT / 88 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2017-05-29
در دسته بندی : جنگند
برچسب ها : عراقی , داعش , بسیج , روحانیون

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :