روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت/ درباره استعفای فانی منتظر تصمیم رئیس جمهور هستیم

روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت/ درباره استعفای فانی منتظر تصمیم رئیس جمهور هستیم

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان این که وزرای ارشاد و ورزش در نشست امروز هیأت دولت حاضر نبودند گفت: با نبود این دو وزیر مشخص شد رئیس جمهور استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفته است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مکالمه با فارس با اشاره به جزئیات امروز نشست هیأت دولت بیان داشت: صبح امروز آقای فانی وزیر تعلیم و پرورش در نشست دولت حاضر بود اما وزرای ورزش و جوانان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست حاضر نبودند.

وی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور از اعلام استعفای نامبردگان و ضرورت ترمیم کابینه حرف زد که مشخص شد عدم حضور آن دو وزیر بعلت پذیرش استعفا توسط رئیس جمهور بوده است.

امیری ادامه داد: همچنین فراکسیون امید مجلس نیز خلال حمایت از عملکرد آقای فانی از وی خواسته اند حالا که رئیس جمهور تصمیم به ترمیم کابینه گرفته است، وی نیز وزارت تعلیم و پرورش را به شخص دیگری واگذار کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فراکسیون امید طی نامه دیگری به رئیس جمهور از وی خواسته اند با استعفای وزیر تعلیم و پرورش موافقت کند تا احساس ثبات در کابینه قطعی و به گمانه خانمی ها پایان داده شود و اعضای دولت با ثبات کامل و محکم و متقن به امور مربوطه برسند.

وی اضافه کرد: باید تا ساعات آینده منتظر تصمیم رئیس جمهور باشیم.

-- براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد --

نگارنده : بنفشه ب.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که در کوچه معشوقه ما می‌گذری ««« »»» بر حذر باش که سر می‌شکند ديوارشروحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت/ درباره استعفای فانی منتظر تصمیم رئیس جمهور هستیم


TT / 26 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : بنفشه ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : فانی , جنتی , استعفای , جمهور , منتظر , گودرزی

مطالب مرتبط