روغن اعجاز گر برای از بین بردن باریکی موها

روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها

روغن اعجاز گر برای از بین بردن باریکی موها

 

اگه شما هم از باریکی موها عذاب می کشید با ما در ذیل این مطلب از همراهی کنید تا با روغن اعجاز گریه بکن جهت از بین بردن باریکی موها آشنایی پیدا کنید . یک راهکار طبیعی و ارگانیک و ساده برای رویارویی با نازک شدن مو بهره گیری از روغن کرچک است.نازک شدن و ریختن مو یکی از شایع‌ترین شروط بین آقایان و زنان به حساب مییاید. یک راهکار طبیعی و ارگانیک و ساده برای رویارویی با نازک شدن مو وجود دارد که دسترسی به آن هم راحت است. بهره گیری از روغن کرچک.

 

خواص روغن کرچک برای مو

 

نازک شدن و ریختن مو یکی از شایع‌ترین شروط بین آقایان و زنان به حساب مییاید. حدود 85 درصد از آقایان تا سن 50 سالگی با نازک شدن گیرا موهای خود مواجه می شوند و از طرف دیگر، 40 درصد زنان هنگامی که به 40 سالگی می رسند ریختن موی بارز را تجربه می کنند، که این شروط برای آنها قادر هست به طور قابل توجهی مقدار دلهره احساسی را زیاد کند.

 

اگرچه آقایان امکان می دارد از نازک شدن و ریختن موهای خود شاد نباشند، اما این شروط برای تقریبا یک چهارم از زنان همانند از دست دادن یک بدن بدن به حساب مییاید. خبر خوب این است که برای افت دغدغه در رابطه با نازک شدن مو احتیاجی نمی باشد سر خود را با یک کلاه پنهان بکنید یا مخارج زیادی برای پیشرفت این شروط خرج کنید. یک راهکار طبیعی و ارگانیک و ساده برای رویارویی با نازک شدن مو وجود دارد که دسترسی به آن هم راحت است.

 

هنگامی که در رابطه با روغن کرچک مییاندیشید، احتمالاً همانند بیشتر مردمان آن را به عنوان یک ملین به یاد مییاورید. اما این روغن قابلیتهایی فراتر از آن دارد. از تسکین نا خوشی عضلات و مفاصل تا کمک به خواب خوب تر و پوست سالم‌تر، روغن کرچک یکی از محصولاتی است که هر فردی باید در منزل آن را داشته باشد.

 

روغن کرچک، چرب گیاهی است که از دانه های گیاه کرچک که بنام Ricinus communis هم شناخته می شود، حاصل میشود. روغن کرچک از خصوصیتهای ضد التهابی و ضد باکتری منفعت می برد.

 

در صورت استفاده برای مو، هنگامی که پوست سر خود را با روغن کرچک مشتمال و ماساژ می دهید، این روغن به اعماق منافذ پوست راه یافته و جریان خون را به سمت فولیکول ها تقویت می کند. بر همین اساس، تارهای مو قادر هستند به واقع سریع‌تر رشد کنند. روغن کرچک منبع خوبی برای اسیدهای چرب امگا-6 هم به حساب مییاید که به نرمی و مرطوب شدن موها یاری میرساند و از این رو، امکان شکستگی و موخوره افت پیدا میکند.

 

پس جای تحیر ندارد که برای تقویت و ضخیم‌تر شدن مو می توان بهره گیری از این روغن را مد نگاه گذاشت.

 

خواص روغن کرچک تنها به پوست سر محدود نمی شود. بسیاری از زنان با افزایش سن نازک شدن هرچه بیشتر ابروهای خود را تجربه می کنند. با بهره گیری از روغن کرچک قادر هستید رشد مو در این قسمتها را همانند پوست سر تحریک کنید و ابروهایی پرتر و ضخیم‌تر داشته باشید که چهره ای جوان‌تر به شما می بخشند.

 

چگونگی بهره گیری از روغن کرچک برای بهره‌مندی از موهایی ضخیم‌تر و سالم‌تر

 

– روغن کرچک نه تنها در تحریک رشد مو اثرگذار عمل می کند، بلکه بهره گیری از آن هم راحت است.

 

– روغن کرچک را معدودی حرارت دهید – هیچ گاه اجازه ندهید روغن داغ شود – و آن را روی پوست سر خود به آرامی و با حرکات دایره ای به مدت یک تا دو دقیقه مشتمال و ماساژ دهید. خوب تر است این کار را شب، پیش از خواب به انجام رسانید و یک حوله دور سر خود بپیچید تا روغن به بالش نفوذ نکند. زدودن روغن کرچک قادر هست سخت باشد، اما اگه آن را شب هنگام بهره گیرید، بیشتر روغن جذب پوست سر می شود.

 

– بامداد روز بعد هنگام حمام کردن آغاز از یک نرم کننده برای تطهیر روغن بهره گیرید و بعد از آن سر خود را با شامپو شستشو دهید.

 

– پیش از بهره گیری از روغن کرچک، روی قسمت کوچولوای از پوست خود آن را امتحان کنید تا از عدم حساسیت به این روغن اطمینان به دست آید. بعضی اشخاص امکان می دارد بعد از تماس روغن کرچک با پوست مبتلا راش پوستی شوند، اما اگه عکس العملی ندیدید بهره گیری از روغن کرچک معضلی برای شما بوجود نمییاورد.

 

– برای ابروها، شما قادر هستید از یک تکه پنبه بهره گیرید و آن را به روغن آغشته کرده و بعد از آن روی ابروهای خود مالش دهید. خوب تر است این کار را هم شب هنگام پیش از خواب به انجام رسانید.

 

 

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: پرهام ش.

خواص خوراکی ها در بخش تغذیه و سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی ««« »»» که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشیروغن اعجاز گر برای از بین بردن باریکی موها


TT / 238 --- TP / 31%گردآوری شده توسط : پرهام ش.
تاریخ گردآوری : 2017-03-27
در دسته بندی : موها
برچسب ها : روغن , معجزه , نازکی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :