رونمایی از کتاب "پاکی و پایداری" در نخستین مراسم سالگرد شهید "خیزاب"

رونمایی از کتاب "پاکی و پایداری" در نخستین مراسم سالگرد شهید "خیزاب"

نخستین مراسم سالگرد شهادت مدافعان حرم شهیدان مسلم خیزاب و حمیدرضا دایی‌تقی روز پنج شنبه ۲۹ مهرماه در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سرهنگ پاسدار شهید مسلم خیزاب فرمانده گردان یا زهرا (س) لشکر 14 امام حسین(ع) و ستوان دوم پاسدار شهید حمیدرضا دایی تقی از مدافعان حرم ایرانی بودند که در سال گذشته در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و نبرد با تروریست های تکفیری داعش در سوریه به شهادت رسیدند.

همزمان با تاریخ خاکسپاری شهید خیزاب، نخستین مراسم سالگرد شهادت این دو شهید گرانقدر در روز پنجشنبه 29 مهرماه از ساعت 15 الی 17 در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار می شود.

در این مراسم که با حضور خانواده معزز این شهیدان و دیگر شهدای مدافع حرم استان همراه است، سخنرانی توسط حجت الاسلام مهدوی ارفع و مداحلی سید رضا نریمانی انجام خواهد گرفت.

همچنین کتاب «پاکی و پایداری» که به شرح زندگینامه و خاطراتی از زندگی شهید مسلم خیزاب پرداخته و توسط لشکر 14 امام حسین(ع) تهیه و تدوین شده نیز در این مراسم رونمایی خواهد شد.

__________________________________

تهیه و تدوین: آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازآی که بازآيد عمر شده حافظ ««« »»» هر چند که نايد باز تيری که بشد از شسترونمایی از کتاب "پاکی و پایداری" در نخستین مراسم سالگرد شهید "خیزاب"


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آذرمهر ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : شهید , پاکی , کتاب , رونمایی , خیزاب

مطالب مرتبط