رویانیان: گودرزی ظلم زیادی در حق من کرد/ در ورزش باید هم صدای موافق را شنید هم مخالف

رویانیان: گودرزی ظلم زیادی در حق من کرد/ در ورزش باید هم صدای موافق را شنید هم مخالف

خبرگزاری فارس: رویانیان: گودرزی ستم زیادی در حق من کرد/ در ورزش باید هم صدای موافق را شنید هم مخالف

مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: گودرزی در حق من ستم زیادی کرد اما هنوز قادر نبودم با این مسئله کنار بیایم که چرا این کارها را کرد.

محمد رویانیان در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان و انتخاب وزیر تازه برای این پست گفت: حرف ویژه ای قادر نیستم بزنم اما فقط این را نقل میکنیم که گودرزی در حق من ستم زیادی کرد که هنوز قادر نبوده ام با آن کنار بیایم. هنوز برایم پرسش است که چرا او مستقیما علیه من جو به راه می انداخت و پرونده سازی می کرد. حالا که رفته اما به عنوان یک مسلمان برایش آرزوی موفقیت و تندرستی دارم و امیدوارم که در صحت و سلامت زید. امیدوارم هر شخص دیگری که قرار است به عنوان وزیر بعدی جوانان سرگرم به کار شود نگاه جامعی به همه اهالی ورزش داشته باشد و خودی و غیرخودی نکند. به نظرم وزیر بعدی باید افکار اجتماعی، فرهنگی و ورزشی داشته باشد و این موضوع را درک کند که در ورزش هم صدای موافق را شنید و هم صدای مخالف را. نباید مخالفان را دفع کرد بلکه وزیر ورزش باید دافعه و جاذبه داشته باشد.

وی ادامه داد: وزیر ورزش باید به همه ارج بنهد و علیه کسی جبهه گیری نکند. ورزش و مسابقه یک حرکت مقابله ای است و مدیریت کلان ورزش باید با همین روحیه پیش برود نه این که مخالفانش را لت و پار کند. و باید سعه صدر داشته باشد. این موارد متاسفانه موجود نبود اما امیدوارم رئیس جمهوری محترم هر شخص دیگری را به عنوان وزیر آینده ورزش شناساند این ویژگی ها را داشته و تحمل شنیدن صدای مخالف را داشته باشد. وزیر ورزش باید پهلوان و جوانمرد باشد و با مخالفانش با ناجوانمردی برخورد نکند.وزیر ورزش نباید برای افراد پرونده سازی کند.

مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس در رابطه با این که چه جفایی به او در وقت وزارت محمود گودرزی انجام شده بود، خاطرنشان کرد: متاسفانه مال، زندگی و آبروی من دچار خسارت شد که این مسئله با عنایت شخص گودرزی ایجاد شد. من هنوز قادر نبوده ام با این مسائل کنار بیایم. البته گودرزی را نفرین نکرده ام اما با یکسری کارهایش قادر نبودم کنار بیایم. قادر نبودم بفهمم چرا با نظر او خیلی چیزها تار و مار شد. با همه این مسائل من برای گودرزی آرزوی موفقیت می کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با این همه من مییاندیشم گودرزی دوباره به وزارت ورزش برگردد هر چندین که هنوز باور نمی کنم او رفته است. از طرفی این را هم باید مد نظر گرفت که تغییرات همیشه خوب است و قطعا دولت محترم برنامه های خوبی داشته است که دست به چنین اقداماتی زده است.

—————————–

مسئول متن : تورانبانو ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هاتف آن روز به من مژده اين دولت داد
««« »»»
که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند

رویانیان: گودرزی ظلم زیادی در حق من کرد/ در ورزش باید هم صدای موافق را شنید هم مخالف

TT / 50 — TP / 11%

نظر دهید