رویکرد جبهه گیری در برابر روسیه به آلمان آسیب می زند

رویکرد جبهه گیری در برابر روسیه به آلمان آسیب می زند

رئیس فراکسیون حزب چپ پارلمان آلمان در آستانه دیدار امروز پوتین و مرکل در برلین تاکید کرد که رویکرد جبهه گیری با مسکو به آلمان آسیب رسانده و صلح جهانی را به خطر می‌اندازد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از نشریه "دی سایت"، "ولادیمیر پوتین"، رئیس جمهور روسیه امروز برای اولین بار از شروع بحران اوکراین به برلین سفر می کند تا در نشست حل بحران اوکراین همره با رهبران فرانسه و اوکراین شرکت کند.

"سارا واگن کنشت"، رئیس فراکسیون چپ ها در پارلمان آلمان در آستانه دیدار پوتین با مرکل برای گفتگو و تبادل نظر با روسیه تبلیغ کرده و گفت: این درست است که روند گفتگوها با مسکو را دوباره آغاز کنیم.

رویکرد جبهه گیری در برابر روسیه به آلمان آسیب رسانده و صلح جهانی را به خطر می اندازد. تهدید، تحریم، ارتقاء تسلیحات یا گسترش اقدامات نظامی مسائل را حل نکرده بلکه مسائل جدیدی خلق می کند. این مسئله هم برای بحران اوکراین و هم مسئله سوریه صدق می کند.

امروز روسای جمهور اوکراین، فرانسه، آلمان و پوتین در برلین درباره مسئله سوریه و اوکراین با هم بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

در این میان "گرنوت ارلر"، هماهنگ کننده امور روسیه در دولت آلمان نیز تحریم های بیشتر علیه روسیه را رد کرده و آن را اقدامی نامناسب دانست.

صدر اعظم آلمان نیز در آستانه دیدار خود با پوتین در برلین انتظارات از این دیدار را کاهش داده و گفت: مطمئنا ما نباید از این دیدار انتظار معجزه را داشته باشیم. اما گفتگو همواره لازم است حتی وقتی که نظرات خیلی با هم متفاوت باشد.

انتهاي مطلب

نگارش از : بنفشه ب.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی خاکی و نم چشم مرا خوار مدار ««« »»» چرخ فيروزه طربخانه از اين کهگل کردرویکرد جبهه گیری در برابر روسیه به آلمان آسیب می زند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بنفشه ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : جبهه , آسیب , روسیه , آلمان

مطالب مرتبط