هنگامی که در روزهای گرم تابستان در سواحل قدم می‌زنید و از کنار سنگ‌ها وسواحل مرجانی عبور می‌کنید، لازم است که با استفاده از میکاپی ساحلی با طبیعت زیبای خود هم‌رنگ شوید.

عکس شماره 1 ⇩
- رژ لب‌های مرجانی که به رنگ رژ لب تابستانی معروف هستند در رنگ‌های مرجانی، مرجانی بژ و مرجانی تیره که علاوه بر شاداب کردن چهره شما مناسب جشن‌ها و مراسم‌ها نیز هستند. این رنگ رز لب باعث می‌شود که شما یک چهره  طبیعی داشته باشید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس رژلب برگزیده تابستان 94 نیز رژ لب‌های منتخب تابستان هستنند و از خانواده رژ لب‌های مرجانی به شمار می‌روند.لب‌های هلویی- رژ

عکس شماره 3 ⇩
عکس رژلب برگزیده تابستان 94- رژ لب‌های تمشکی و اناری از رژلب‌های منتخب تابستان هستند که بسیار مناسب چهره‌ هایی هستند که بی رنگ و روح بوده و این رنگ رژ لب‌ها باعث می‌شوند که این مدل چهره‌ها شاداب و پر انرژی به نظر برسند .

عکس شماره 4 ⇩
عکس رژلب برگزیده تابستان 94- رژ لب‌های سرخابی از خانواده رژ لب‌های صورتی تیره  و جزو رژلب‌های منتخب تابستان هستند که علاوه بر شاداب کردن چهره شما باعث برجسته کردن لب‌های شما می‌شوند. اگر لب‌ها‌ی‌تان باریک است سعی کنید از این رنگ رژ لب بیشتر استفاده کنید ولی اگر لب‌های‌تان برجسته است سعی کنید از دیگر رنگ‌های منتخب تابستان استفاده کنید.

  یکی از پر طرفدارترین رنگ‌های رژ لب ویژه فصل تابستان رنگ قرمز مرجانی است که از ترکیب دو رنگ قرمز و مرجانی ایجاد می‌شود.