با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید (8 عکس)

با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بدون گرسنگی وزن کم کنید

در این رژیم لاغری شما همیشه قادر می باشید به ماده های خوردنی مناسب و متناسب با رژیم خود دسترسی داشته باشید لذا همیشه حس پر بودن و سیری میکنید.احتمالاً کنجکاو شده باشید با وجود مصرف قول های غذای زیاد و گرسنگی نکشیدین چگونه این رژیم لاغری یاری می رساند چربی سوزانید و ۸ کیلو لاغری داشته باشید ؟
تصویر شماره 1 ⇩
به اعلان سرزه و به نقل از «سرزه به نقل از تابناک با تو»؛ اصلیترین و مثبترین نکته رژیم لاغری یک هفته ای اینست که افزون بر لاغری سریع ، لازم به تحمل گرسنگی برای مدت طولانی ندارید، به این علت که امکان می دارد گرسنگی کشیدن ایجاب کند بجای لاغری وطنتان افازیش هم پیدا کند . در این رژیم لاغری شما همیشه قادر می باشید به ماده های خوردنی مناسب و متناسب با رژیم خود دسترسی داشته باشید لذا همیشه حس پر بودن و سیری میکنید. احتمالاً کنجکاو شده باشید با وجود مصرف قول های غذای زیاد و گرسنگی نکشیدین چگونه این رژیم لاغری یاری می رساند چربی سوزانید و ۸ کیلو لاغری داشته باشید ؟ ویا احتمالاً مظطرب شوید و اندیشید وقتی ۸ کیلو در ۷ روز وزن ازدست دهید احتمالاً موجب مریضی و زیان زدن به اندامتان شود. اما، چیزی برای دغدغه در رابطه با در این برنامه برنامه غذایی که به شما در لاغری ۵ تا ۸ کیلویی تنها در ۷ روز یاری می رساند ، وجود ندارد.

در زیر نمونه ای از رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز ارائه میگردد،خواهشمند است قبل از آغاز رژیم در رابطه با اوضاع جسمانی و هدف از کاهش وزنتان با متخصص ما رایزنی نمایید تا خوب ترین راه را پیش رویتان بگذارند و یاری رسانند یکبار برای همیشه چربی سوزانید و به اندام دلخواه و رویاییتان برسید.


روز اول رژیم لاغری یک هفته ای :

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

روز اول، روز با اهمیتی در برنامه رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز است. برنامه برنامه غذایی یک هفته ای جنرال موتورز میگه که نخستین روز از برنامه غذایی باید یک روز کامل فقط میوه به کار برده شود. یعنی شما در روز اول قادر می باشید از هر نوع میوه ای که پسندید به کار برید بجز موز ، برای روز اول موز را از لیست میوه های هر روز خود کنار زنید . هندونه و طالبی دو نوع میوه های است که پیشنهاد داده می شود در روز اول رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز دررده امکان استفاده نمایید . همچنین لازم است ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز به کار برید و مد نظر گرفته باشید از مصرف سبزیجات چه پخته و چه نپخته پرهیز نمایید . زیرا در روز اول تنها جایز به خوردن میوه ها هستید پس هر وقت که گرسنه شدید فقط میوه و آب میل نمایید.

روز دوم :

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

در روز دوم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز شما تنها جایز به بهره گیری از سبزیجات (در دو حالت نپخته و طبخ شده) هستید . شایان توجه است شما نمی بایست از هیچ گونه چرب در طبخ خوراکی هایتان استفاده نمایید . مصرف سبزیجات پخته هم گزینه خوبی است. شما قادر هستید هر سبزی که پسندید از جمله سیب زمینی را استفاده نمایید. پیشنهاد داده می شود از سیب زمینی آبپز در بامداد و بعنوان صبحانه استفاده گردد ،زیرا مقدار کربوهیدرات سیب زمینی بالاست و با مصرف آن در بامداد این اقبال را به انداممان می دهیم که تا شب مجال سوزاندن کربوهیدرات را داشته باشد . بعضی از سبزیجات که خوب است در روز دوم برنامه غذایی لاغری به کار برده شود عبارتند از: حبوبات پخته، هویج نپخته و پخته ، کلم بروکلی، خیار، کدو، کاهو، کلم آب پز و غیره. شکی نمی باشد که گوارش شما تحت تاثیر این ماده های خوردنی که در طول دو روز به کار برده اید قرار بگیرد و نیاز زیاد تری به توالت کردن یافته باشید ، با این وجود روزی ۸ تا ۱۲ لیوان آب را از یاد نبرید .

روز سوم :

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

در روز سوم لاغری ، شما اجازه خواهید داشت از هر دو گروه میوه ها و سبزیجات در تمام روز استفاده نمایید. متوجه باشید در روز سوم از مصرف موز و سیب زمینی جدآ خود داری کنید . نوع میوه ها و سبزیجات ، ترکیب مصرف سبزی و میوه برنامه غذایی و یا مخلوطی از هر دو برنامه غذایی کاملا به اختیار خود تان است. هیچ گاه آشامیدن ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز را از یاد نبرید .

روز چهارم :

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

روز چهار رژیم لاغری یک هفته ای در لاغری سریع خیلی خطیر است ، روز چهارم روز رژیم لاغری شیر و موز است ، بدین معنی که در طول روز تنها شما جایز به مصرف شیر و موز هستید ، پس قادر می باشید ۸ تا ۱۰ عدد موز و سه لیوان شیر در طول روز بهره گیرید. نکته مهم که باید در این روز به آن دقت دارید مدیزیت مواد مصرفی و مقدار آن در طول روز هست ،پس با یک مدیریت که مثلا برای هر وعده غذایی چه شمار موز و چقدر شیر به کار برده شود پیش بروید تا برای کل روز ماده های خوردنی داشته باشید و گرسنکی نکشید.

روز پنجم :

تصویر شماره 6 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

چنانچه دلتان برای یک غذای درست و حسابی تنگ شده و پسندید یه ضیافت کوچیک بگیرید، روز پنجم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز یک غذای محبوب را قادر می باشید به کار برید. در این روز شما جایز هستید یک فنجان برنج را برای ناهار و حدود شش تا هفت گوجه در طول روز به کار برید. به این دلیل که امکان تولید یک دنیا اسید اوریک در بدن شما وجود دارد ،پس توصیه اکید میشود مقدار مصرف آب را به ۱۲ تا ۱۵ لیوان در روز منتقل بکنید،همان گونه که در مقالات گذشته عنوان شده مصرف آب سبب داشتن حس سیری میشود.

روز ششم :

تصویر شماره 7 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

در ششم رژیم لاغری یک هفته ای قادر می باشید یکبار دیگر یک فنجان برنج در پس از ظهر برای ناهار و همچنین سبزیجات نپخته و پخته برای بقیه روز مصرف نمایید. حتما متوجه باشید ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز فراموش نشود .

در روز یکی مانده به پایان رژیم هستید و قادر می باشید فرق های ظاهری و حس طرحی خود را به درستی حس کنید ؛شکی نمی باشد رژیم جنرال موتورز دستگاه گوارش شما را با این رژیم ۷ روزه کاملا پیشرفت بخشیده است.

روز هفتم :

تصویر شماره 8 ⇩
تصویر با رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید

بلاخره رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز به پایان خود رسید ،در روز هفتم شما جایز به مصرف یک پیمانه برنج ،سبزیجات دلخواه و همچنین آب میوه های دلخواه خود هستید ، میتوان نقل کرد روز هفتم خوب ترین روز این رژیم متفاوت و تاثیر گذار است.

پیشنهادها و موارد انتهاای رژیم لاغری یک هفته ای :

شکی نمی باشد که شما مقدار قابل توجهی وزن از دست داده اید ( دست کم ۵ کیلو و حداکثر ۸ کیلو) ،البته این بحث بشرطی است که رژیم را مو به مو انجامم داده وهیچ تقلبی نکرده باشید و بجز میوه ، سبزیجات ، آب میوه و ۳ فنجان برنج چیز دیگری به کار نبرده باشید . افزون بر لاغری قابل توجه، شما شاهد خواص دیگری رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز مثل ، عملکرد بهتر گوارش نسبت به قبل رژیم ،جلا داده شدن پوست بدن و نابود شدن رنجش های پوستی ، هم خواهید بود .

موردی که این رژیم را از سایر رژیمهای لاغری متمایز میکند عدم حس گرسنگی و حس سیری داشتن و همچنین لاغری سریع در عرض ۷ روز هست.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد--

نگارنده: بهگل ف.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منظور خردمند من آن ماه که او را ««« »»» با حسن ادب شيوه صاحب نظری بودبا رژیم جنرال موتورز در یک هفته بی گرسنگی وزن کاهش دهید (8 عکس)


TT / 402 --- TP / 33%

گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2017-08-21
در دسته بندی : موتورز
برچسب ها : گرسنگی , جنرال

مطالب مرتبط