این رژیم به سرعت وزن تان را کاهش می دهد

این برنامه غذایی به سرعت وزن تان را کم می کند

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی نقل کرد: رژیم غذایی سالم و عالی، باعث بهبود تندرست بدن می شود. رضا جعفری متخصص تغذیه و رژیم درمانی


کاهش وزن با برنامه غذایی مفید و اثرگذار

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی نقل کرد: رژیم غذایی سالم و عالی، باعث بهبود تندرست بدن می شود. رضا جعفری متخصص تغذیه و رژیم درمانی درباره عوامل مؤثر در برنامه غذایی نقل کرد: عواملی مانند حمایت خانواده، شرایط محیط زندگی، ورزش و افزایش فعالیت بدنی و انتخاب غذاهای سالم مطابق با سبد غذایی خانواده در رژیم غذایی عالی تاثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به پیامد اضافه وزن می‌ داری عنوان کرد: اضافه وزن می‌ داری در افراد باعث بروز مریضیهای قلبی و عروقی، سکته مغزی، دیابت، افزایش بیماری فشارخون، اختلالات گوارشی، تنگی نفس و سرطان می شود که این افراد باید در هنگام بهره گیری از رژیم های غذایی به عادات و تتغییرات تغذیه خود دقت دارند.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی بیان کرد : برای ایجاد انرژی، آرامش، شادابی و افزایش سطح هوشیاری باید برنامه ریزی خوب و عالی جهت رژیم غذایی و کاهش وزن خود داشته باشید.

وی درباره دلیل کاهش رژیم های غذایی در افراد بیان داشت: افزایش قابلیتهای بدن و پیامد رژیم های غیر اصولی جهت کاهش وزن از علل کاهش و شکست رژیم های غذایی در نگاه کن افراد است.

جعفری با بیان این که آشامیدن آب باعث کاهش وزن می شود بیان داشت: آشامیدن روزانه دو لیوان آب مازاد بر مقدار آبی که همیشه عادت به نوشیدنش دارید باعث افزایش 30 درصدی متابولیسم بدن شما می شود و این عمل کاهش 2 کیلو گرمی وزن در طول یک سال را به همراه دارد.

این متخصص تغذیه با اشاره به آشامیدن چای سبز اضافه کرد: علاقه مندان به قهوه قادر هستند چای سبز را جایگزین کنند، زیرا این چای باعث بهبود متابولیسم بدن و افزایش سوختن چربی ها می شود.

وی درباره رژیم غذایی سخت ابراز داشت: یک رژیم غذایی سخت و شدید، باعث ایجاد نوسانات خلقی، جسمانی و ذهنی ، سردرد، گوشه‌گیری، خستگی و بدخلقی می شود.

جعفری با بیان این که مواد پروتئینی باعث کاهش وزن افراد می شود، تصریح کرد: مصرف مواد غذایی پروتئینی(به خاطر سیری زود هنگام) مانند تخم مرغ، لوبیا، عدس، ماهی، روغن زیتون، گندم، میوه، سبزیجات و مغز دانه ها کاهش وزن در افراد را به همراه دارد.

وی با تاکید بر این که احساس گرسنگی زود هنگام باعث لاغری نمی شود، اضافه کرد: گرسنگی زود هنگام 5 دقیقه پس از صرف غذا، علامت بهره گیری از رژیم غذایی نامناسب و نامتعادل برای کاهش وزن است.--براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد--

گردآورنده : شايسته د.

رژیم در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای خوشا دولت آن مست که در پای حريف ««« »»» سر و دستار نداند که کدام اندازداین رژیم به سرعت وزن تان را کاهش می دهد


TT / 70 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : شايسته د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : برنامه
برچسب ها :

مطالب مرتبط