رژیم صهیونیستی از سازمان ملل خواست کمکهای مالی به «بتسیلم» را قطع کند

رژیم صهیونیستی از سازمان ملل خواست کمکهای مالی به «بتسیلم» را قطع کند

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از شورای امنیت درخواست تا تمام کمک‌های مالی به سازمان حقوق بشری تماما اسرائیلی «بتسیلم» را قطع کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل طی نشست شورای امنیت از این سازمان درخواست تا مددهای مالی به گروه حقوق بشری «بتسیلم» را قطع کند و آن را «دخالت مستقیمی فرایند دموکراتیک اسرائیل» توصیف کرد.

دانون در این نشست ماهانه گفت: «اسرائیل از آزادی بیان حمایت می کند اما به آنهایی که علیه اسرائیل دروغ پراکنی می کنند ارج نمینهیم. سه سازمان از ملل متحد به بتسیلم کمک مالی می کنند.»

به نگاشته وبگاه روزنامه «هاآرتص» وی این مددهای مالی را «دخالت مستقیم در فرایند دموکراتیک در اسرائیل توسط عناصر ضد اسرائیلی در سازمان ملل» توصیف کرده و اضافه کرد: «از سازمان ملل می خواهم این کمک ها به گروه های افراطی را قطع کند.»

بیانات دانون ضد این سازمان تماما اسرائیلی – که موضع مجلسی رژیم صهیونیستی به حساب مییاید – در حالی است که چند روز پیش بتسیلم از اقدامات «بنیامین نتانیاهو» رییس وزیران این رژیم و اشغالگری چند ساله نقد کرد و نماینده ایالات متحده نیز از گفتمانهای او جانبداری کرد.

-- نظر يادتان نرود --

نگارش : فريبا آ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم مگر به گريه دلش مهربان کنم ««« »»» چون سخت بود در دل سنگش اثر نکردرژیم صهیونیستی از سازمان ملل خواست کمکهای مالی به «بتسیلم» را قطع کند


TT / 40 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : فريبا آ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مالی
برچسب ها : سازمان , کمکهای , بتسیلم

مطالب مرتبط