ثبت رکورد جدید سرعت فضای مجازی در کشور کره جنوبی

ثبت رکورد جدید سرعت اینترنت در کره جنوبی

سرعت اتصال به اینترنت هر روز مرزهای تازه ای را پشت سر می گذرد و این بار رکورد حیرت آور ۵۲.۵ گیگابیت در ثانیه در کشور کره جنوبی به ثبت رسیده است.
خبرگزاری مهر - سرعت اتصال به اینترنت هر روز مرزهای تازه ای را پشت سر می گذرد و این بار رکورد حیرت آور ۵۲.۵ گیگابیت در ثانیه در کشور کره جنوبی به ثبت رسیده است.


به نقل از چنل نیوز، شرکت مخابراتی SK کره جنوبی با موفقیت ساکنان یک آپارتمان در شهر سئول را از طریق کابل های فیبر نوری سریع ۵۲.۵ گیگابیت در ثانیه به اینترنت متصل کرد.

فناوری نکته استفاده برای اتصال به اینترنت با چنین سرعتی توسط شرکت نوکیا ابداع شده است. دولت کره جنوبی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ اینترنت سریع ۱۰گیگابیت در ثانیه را در اختیار تمامی شهروندان خود گذارد.

در بیانیه نوکیا در این زمینه امده است: با دستیابی به جدیدترین نسل فناوری دسترسی به داده ها از طریق کابل های فیبر نوری، شرکت مخابرات کره جنوبی قصد دارد تا تعهد خود را به ارتقای سرعت اینترنت و ارائه این خدمات به مشتریانش سریع ۱۰ گیگابیت در ثانیه عملی کند.

علاوه بر بهره گیری از کابل های فیبر نوری موجود نوکیا و شرکت مخابرات کره جنوبی از مخلوطی از تکنولوژیهای توسعه یافته بهره گرفته اند که البته فعلا جزئیاتی از نحوه کارکرد آنها افشا نشده است.

- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد -

نگارش : گلنار ت.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو گر خواهی که جاويدان جهان يک سر بيارايی ««« »»» صبا را گو که بردارد زمانی برقع از رويتثبت رکورد جدید سرعت فضای مجازی در کشور کره جنوبی


TT / 24 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های علمی
برچسب ها : اینترنت , رکورد

مطالب مرتبط