هفت ریزه کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه (8 عکس)

هفت ریزه کاری برای انتخاب درست کیف مجلسی زنانه

تصویر شماره 1 ⇩

هفت ریزه‌کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

اگه تمام مقررات خوش‌ پوشی در مهمانی‌ ها را مراعات کنید اما کیف رسمی زنانه‌ ای در دست بگیرید که مناسب نیست, گویی هیچ کاری نکرده‌ اید. برای انتخاب و خرید کیف زنانه رسمی, ما به کمک‌ تان آمده‌ ایم تا بتوانید با بهره گیری از چندین قانونِ کلی, مدل‌های زیبا و عالی ای بر گزینید.

اگه از مدل‌های به کار رفته شده در این صفحه خوش‌تان آمد, بایستی بدانید تمام‌شان  از مغازه آنلاین مد و لباس دیجی سبک انتخاب شده‌اند, اوریجینال می باشند و ضمانت اصل بودن دارند.

نمونه مدل کیف رسمی زنانه طرح‌دار یا ساده؟

هنگامی که لباس‌تان طرح دارد, خوب تر است سراغ کیفی بروید که ساده است. هنگامی که هم کیف‌تان طرح دارد, بایستی لباس ساده بر تن بکنید. اینطور نیست که اگه این قانون را زمان خرید کیف رسمی مراعات نکنید تراژدی رخ بدهد اما حقیقت این است که ترکیب ساده و طرح‌ دار معمولا شیکتر از طرح‌دار و طرح‌ دار است.

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

چه رنگی خریداری کنم؟

اگه لباسی که قرار است در مراسم به تن کنید سیاه است, می‌توانید سراغ کیفی با رنگ غالب سیاه بروید اما بایستی یادتان باشد قرار نیست این کیف تماما سیاه و ساده باشد. در عوض خوب تر است کیفی بر گزینید که روی آن با طلایی یا نقره‌ای کار شده است.

نکته‌ی بعدی به کار خانم‌هایی می‌آید که بر تن کردن لباس‌های رنگی را به لباس سیاه ترجیح می‌دهند. این خانم‌ها می‌توانند از کیف رسمی زنانه ای بهره گیرند که یک یا دو درجه تیره‌تر از رنگ پیراهن مجلسی‌شان باشد. برای مثال اگه پیراهن شما به عنوان یکی از این خانم‌ها, آبی روشن است خوب تر است کیف سرمه‌ای یا آبی تیره در دست بگیرید.

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

چه فرمی بر گزینم؟

فرم متداول کیف رسمی زنانه, مستطیل است اما قرار نیست حتمی باشد و نتوانید سراغ فرم‌های دیگر بروید. بهره گیری از کیف‌های مثلثی, دایره‌ای و بیضی به عنوان اشکال هندسی شایع و کیف‌هایی که فرم‌های متفاوت دارند, مانند مدل‌هایی که مشابه قلب می باشند, برایتان آزاد است.

یک نکته‌ی دیگر را هم به یاد داشته باشید؛ اگه قدتان بلند است و لاغر می باشید, از کیف‌های گرد و اگه قد کوتاه و تو پُر می باشید سراغ مدل‌های مستطیلی بروید.

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

چه اندازه‌ای باشد؟

پاسخ این پرسش به ابزار لازم که قرار است در مراسم همراه با داشته باشید, بستگی دارد. اگه وسایل‌تان زیاد نمی باشند, با خیال آسوده سراغ مدل‌های دستی یا  Clutch Bag با اندازه کوچک بروید یا از مدل‌های دوشی کوچک بهره گیرید. اما اگه ابزار زیادی دارید, سراغ کیف‌های بزرگتر دوشی بروید.

ابزار لازم که حتماً بایستی در کیف شما باشند شامل کلید, تصدیق, مقداری پول انتقاد و کارت بانکی, ماتیک و موبایل همراه می‌شود. هرچه به غیر از این‌ها به وسایل‌تان افزوده شد, کیف بزرگ تری در دست بگیرید.

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

سراغ کدامین جنس نروم؟

جیر, چرم, پولک دوزی, مروارید دوزی, ساتن و ابریشم جزو معمول‌ترین یراق آلات و جنس‌های کیف رسمی زنانه می باشند و شما در انتخاب تک‌تک‌شان آزاد می باشید. تنها یک نکته‌ی مهم را به یاد داشته باشید: ساتن و ابریشم امکان می دارد زودتر از زناشویی و جنسی مانند چرم یا جیر کثیف شوند و پاک کردنشان هم سخت‌تر است.

کیف‌های پولک دوزی یا مروارید دوزی شده هم ریسک گیر کردن به لبه‌های تیز و پاره شدن دارند. پس سراغ این جنس کیف‌ها بروید اگه بسیار مراقب‌ شان می باشید.

تصویر شماره 6 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

بند داشته باشد یا نه؟

کیف بی بند, نمونه‌ی اصیل کیف رسمی زنانه است. خانم‌هایی که عزم بهره گیری از این نمونه مدل کیف‌ها را دارند بایستی حواس‌شان باشد که با در دست گرفتن کیف بی بند, عملا یک تنها یک دست‌شان آزاد است. 

اما بهره گیری از کیف‌های دوشی و دستی زنانه یا دخترانه به آن‌ها آزادی عملی زیاد تری می‌دهد و احتمال مکان گذاردن یا گم شدنش هم کمتر است. خوب تر است بند کیف شما از زنجیر آماده شده یا مخلوطی از چرم و زنجیر باشد. تازه ترین نوع کیف هم مدل‌هایی است که مچ‌بند دارند و دور مچ دست قرار می‌گیرند.

تصویر شماره 7 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

با چه چیزهایی ست کنم؟

اگه زمان انتخاب کردن لباس, اکسسوری و کیف مجلسی‌تان, به برخی ریزه‌کاری‌ها توجه کنید, خوشگلی زیاد تری به خود شما هدیه کرده‌اید.

* تلاش کنید میان تزئینات لباس و کیف‌تان هماهنگی موجود موجود باشد. مثلا اگه روی سرشانه‌های پیراهن‌تان پولک دوزی شده است, کیف‌تان هم می‌تواند یک نوار پولک دوزی شده داشته باشد.

* اگه کیف شما قفل یا بند طلایی دارد, بایستی از اکسسوری طلایی بهره گیرید. اگه سراغ سیلور یا فلز نقره بروید ترکیب خوشگلی ایجاد نخواهید کرد.

* در حالیکه از جواهر یا سنگ‌های رنگی در زیورآلات‌تان استفاده می‌کنید می‌توانید میان رنگ پارچه‌ی کیف و رنگ سنگ‌های زیورآلات‌تان هماهنگی به وجود بیاورید. مثلا زمرد را با کیف سبز انتخاب کنید و یاقوت را با سرخ.

تصویر شماره 8 ⇩
تصویر هفت ریزه  کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه

-- پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست --

نگارش : بهنام ذ.

لباس, کیف و کفش در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آرام و خواب خلق جهان را سبب تويی ««« »»» زان شد کنار ديده و دل تکيه گاه توهفت ریزه کاری برای انتخاب صحیح کیف رسمی زنانه (8 عکس)


TT / 247 --- TP / 31%

گردآوری شده توسط : بهنام ذ.
تاریخ گردآوری : 2018-01-23
در دسته بندی : کیف و کفش
برچسب ها : مجلسی , ریزه , زنانه

مطالب مرتبط