ریشه بی میلی یک آقا به زنش (2 عکس)

ریشه بی میلی یک مرد به زنش

علت اصلی بی میلی مردان به بانوان

زنانی که بی میلی همسرشان را نسبت به خود احساس می کنند باید آگاهی بدارند که علت این مشکل عذاب آور رفتار و اخلاق آنهاست. اشتباهاتی که آنها را برای همسرشان تبدیل به یک انساسن غیرقابل تحمل می سازد و به همین علت اختلاف و دعواهای زن و شوهری روز جدید بیشتر می شود.

علل اصلی بی میلی مرد به زن ، چرا همسرم از من نفرت می دارد؟

میکاپ و آرایش بیش از حد:مقدار ملایمی میکاپ و آرایش اصلا بد نیست. اما گاهی میکاپ و آرایش فراتر از آنچه باید می رود. خانم های عزیز با مبدل کردن صورت خود به یک اثر هنری قادر نیستید یک مرد ( دقت کنید مرد ) را تحت تاثیر خود گذارید. آقایان میکاپ و آرایش ملایم را به میکاپ و آرایش بیش از حد ترجیح می دهند و در واقع هنگام گفتمان با زنی که میکاپ و آرایش ملایمی دارد آسانتر هستند. یکی از لغزشات بزرگ خانم ها این است که از میکاپ و آرایش برای مخفی کاری بهره میگیرند در حالی که میکاپ و آرایش ملایم نقاط گیرا چهره را برجسته می کند و چیزی را نمیپوشاند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

تاثیر میکاپ و آرایش زیاد در بی میلی مرد به زن

بوی بد بدن:این چیزی است که شاید بسیاری به فکرش نیفتند چون بیشتر ما بو نمی دهیم. اما بو عرق دادن یک خانم برای آقایان دیگر خیلی غیر قابل هضم است به این شکل نقل بکنیم که مردها از خود این انتظار را دارند اما از شما نه!

نرسیدن به ناخن ها و موها: آقایان به خانم ها معمولا به چشم موجوداتی نظیف نگاه می کنند و همانطور که بالا اشاره شد انتظار بوی عرق هم از یک خانم ندارند. نامنظم و کثیف بودن موها ، نامرتب بودن ناخن و چرک بودنشان از موارد ظاهری است که قادر هست یک مرد را بی خورد.موی صورت:یکی از کاری ترین ضرباتی که قادر هست یک مرد را به زنی بی خورد موی صورت است. آگاهی میدارم برخی خانم ها به علل معضلات تندرست گرفتار این نوع موهای اضافی هستند اما یک مرد چنین انتظاری را ندارد. این موضوع تا پس از ازدواج نیز ادامه دارد ( نیاندیشید پس از ازدواج همه چیز خاتمه یافته ) داشتن موی زیر بغل قادر هست به سادگی شوهرتان را خنثی کند. زمانی این قسمت را مینگاشتم به یاد یک ترول کهنه افتادم که گذاشتنش خالی از لطف نیست ( هر چندین زیاد به موضوع ربطی ندارد ).

بهداشت دهان:یک خانم برای تحت تاثیر گذاشتن یک مرد کارهای زیادی قادر هست بکند اما کافی است کمی غذا بین دندانتان مانده باشد و یا بدتر از آن دهانتان بوی بد بدهد اطمینان داشته باشید همه چیز را خراب کرده اید.

مسئله بوی بد دهان حتی قادر هست کاری کند که همسرتان از بوسیدنتان صرف نظر کند ( البته این نکته را هر دو طرف باید رعایت کنند بوی بد دهان واقعا اذیت کننده است ).

بد لباس بودن:روی مد بودن و شیک پوشی یک چیز است و بر تن کردن تیپهای عجیب و غریب چیزی دیگر. آقایان معمولا حس خوبی نسبت به زنهایی که تیپهای خیلی گشاد و یا خیلی تنگ بر تن میکنند ندارند. تیپهای به وعده خودمان خانمانه بیش از هر چیز دیگری قادر هست یک مرد را تحت تاثیر گذارد. گاهی ساده ترین لباس زمانی به صورت مرتب و پاک بهره گرفته شود خوب ترین تاثیر را در ظاهر قرار میدهد.

ظاهر ناسالم:نورانی و با طراوت نگه داشتن پوست تنها به تندرست یاری نمیرساند بلکه قادر هست توجه نیز به همراه بیاورد. پوست خانم ها بر اثر کار زیاد یا استرس خیلی با سرعت عوض میشود. بنابراین خیلی با سرعت امکان می دارد وضعیتی مریض و بی حال به خود بگیرند. آقایان معمولا بیشتر جذب آن دسته از زنهایی می شوند که ظاهری سالم و شاداب داشته باشند. چه کسی دوست دارد دائما یک چهره بی رنگ و بی حال را نگاه بکند!

بیش از حد دراماتیک بودن: مردها تا مکان ممکن از لحظات دراماتیک و آزرده کننده نفرت می دارند و چنانچه زنی دائما حالت افسرده و آزرده داشته باشد سعی می کنند از او دور بشوند. بله گاهی خانم ها برای رهایی از غمی که دارند می خواهد به نامزد یا همسر خود پناه ببرند اما زنی که دیدنش برابر باشد با یاد آوری غم و غصه برای یک مرد قابل تحمل نیست.

بد دهانی:از چیزهایی که یک مرد را ابتدا شگفت زده و سپس از شما میراند بد دهانی است. ظاهرتان هر چه مقدار هم که خوب باشد بهره گیری از الفاظ بد از جذابیتتان به شدت می کاهد. در این نکته هم درست مانند رسیدن به خود آقایان انتظارشان از شما بیشتر از خودشان است.

مردانه بودن:عمده ترین علل متمایل شدن یک مرد به یک خانم زنانگی داشتن اوست. از مدل راه رفتنتان تا دیدن و لباس بر تن کردنتان همه اینها برای یک مرد اهمیتی می دارد و چنانچه هر کدام از اینها وضعیتی مردانه داشته اصلا دلپذیر نیست. مردانه رفتار کردن باعث نمی شود یک مرد احساس آسانی بیشتری یابد و کاملا برعکس جواب می دهد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ریشه بی میلی یک مرد به خانمش

علت بی میلی مرد به زن

زنهایی که سعی در تحولشان دارند:بله عشق یک زن قادر هست هر فوت شدی را تبدیل به آدم بهتری کند اما این بدان معنا نیست که کاملا تحولی کند. مثلا مردها دوست ندارند به آنها نقل شود مکان شلوار جین و تی شرت کت و شلوار بر تن کن. آقایان از ناگزیر به انجام کاری شدن خوششان نمی آید.

ادای روانشناس ها را در آوردن:دقت کرده اید زمانی شوهرتان به مکان گوش دادن به معضلتان دائما سعی می کند راه حل تحویل بدهد چه مقدار نفرت انگیز می شود؟ بله آقایان هم از این کار بدشان می آید. آقایان از زنی که دائما در حال آنالیز کردنشان است و پیشنهادهایی ارائه می کند که اصلا از او درباره آنها چیزی نخواسته بدشان می آید. چنانچه می خواهید همسر، نامزد یا … چیزهای اهمیتی می داری که برایش رقم خورده را برایتان نقل بکنید گوش خوبی باشید و روانشناس بودن را کنار قرار بدهید.

سیگار کشیدن:خوشگل ترین و با اخلاق ترین زن جهان هم که باشید سیگار کشیدن قادر هست همه چیز را عوض کند. حتی یک مرد دخانیاتی هم نسبت به زنی که سیگار می کشد بی خورده میشود. علل این عامل بی میلی باز می گردد به همان انتظارات یک مرد درباره بوی خوب و پاک بودن.

داشتن ناخن های خیلی بلند:ناخن های خیلی بلند اصلا گیرا نیستند حتی چنانچه آنها را کاشته باشید و کلی نقشهای گیرا رویشان کشیده باشید. از نظر یک مرد زنی که چنین ناخن هایی دارد چنگک به خود وصل کرده و خطرناک است.

رفتار و ظاهری که باعث بی میلی مرد به زن می شود

********************

تهیه شده توسط: شهناز ع.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ميخانه ببستند خدايا مپسند ««« »»» که در خانه تزوير و ريا بگشايندریشه بی میلی یک آقا به زنش (2 عکس)


TT / 229 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : شهناز ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : میلی
برچسب ها : ریشه

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :