زنی که بعد زاییدن سومش 60 سانتی متر شد (5 عکس)

زنی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

خانمی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد 

مورد عجیبی که در هند دیده شده است,خانمی که پس از زایمان سومش دچار بیماری شد که قد را کوتاه می کرد و اکنون او 60 سانتی متر قد دارد. بنا به گزارش رسانه های هند، “شانتی دوی”‌زن 60 ساله هندی پس از تولد فرزند سومش به دلیل یک بیماری ژنتیکی نادر دچار کاهش قد شدید شده است.

وی که قبل از تولد فرزندش در بر می داری حدود 1.52 سانتی متر قد بوده است حالا قدش به حدود 60 سانتی متر کاهش کشف کرده است.”شانتی ” که تمام روزش را بر روی یک تخت ویژه سپری می کند و اغلب در حال زمزمه کردن یا ترانه سرودن است اکنون تبدیل به یک جاذبه گردشگری در روستایش در شمال هند شده است.

وی بیش از دو دهه است که این حالت را تحمل می کند و قادر به گشودن دست ها، جداکردن پاها و حتی خم کردن سرش نیست و مانند یک خردسال احتیاج به یک مراقب دارد. وی با صدایی گرفته در رابطه با مریضی اش نقل میکنید: نزدیک 25 سال است که با این شرایط میزیم. واقعا خسته شده ام اما کاری هم قادر نیستم به انجام رسانم. قادر نیستم بنشینم، قدم بزنم و به دوستانم سر بزنم و یا به گلها آب بدهم.

همسر وی “گاگاچاران کوشواها” نیز در خصوص نقل میکنید: زمانی 35 سال قبل با او مزدوج شدم او کاملا سالم بود و زندگی عادی داشت. تمام معضلات همسرم پس از تولد فرزندمان شروع شد. شرایط جسمی همسرم عوض شد و او به سرعت ضعیف و چربی سوزاند. پس از گذشت 2 ماه همسرم از درد شدید استخوان هایش شکایت داشت

و  به گزارش پارس ناز پس از گذشت 5 ماه تغییر قد او شروع شد. در حالی که حدود 10 سال است این زن به هیچ پزشکی مراجعه نکرده است و خانواده وی از حالت عجیب و غیر عادی او در حیرت بسر میبرند، یکی از پزشکان محلی به نام “پنکاج سریسواستاوا” معتقد است که وی امکان می دارد به بیماری پوکی استخوان دچار شده باشد.

او نقل میکنید:‌ من بدون معاینه قادر نیستم نظری بدهم اما بیماری این زن امکان می دارد oI (osteogensis Imperfecta) باشد. این یک بیماری ژنتیکی است که در آن استخوان ها ضعیف و شکننده می شوند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس خانمی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس خانمی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس خانمی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس خانمی که بعد زایمان سومش 60 سانتی متر شد

----------------------------------------------------

مطلب از : شادی س.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هاتف آن روز به من مژده اين دولت داد ««« »»» که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادندزنی که بعد زاییدن سومش 60 سانتی متر شد (5 عکس)


TT / 111 --- TP / 28%

گردآوری شده توسط : شادی س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سانتی
برچسب ها : زایمان , سومش

مطالب مرتبط