زندگینامه و بیوگرافی زندگی خصوصی لیندا گراتون + تصویر و عکس

بیوگرافی زندگی شخصی لیندا گراتون + عکس

لیندا استاد مدیریت در دانشکده ی کسب و کار لندن می باشد و به دانشجویان مدیریت اجرایی و ام بی ای درس میدهد. او در بر می داری مقامی برجسته در رهبری

لیندا گراتون

• رتبه ی سال 2011: 12

• رتبه ی سال 2013: 14

لیندا استاد مدیریت در دانشکده ی کسب و کار لندن می باشد و به دانشجویان مدیریت اجرایی و ام بی ای درس میدهد. او در بر می داری مقامی برجسته در رهبری افراد در سازمانها و آینده ی کار می باشد. در ۲۰۰۹ او کنسرسیوم تحقیقاتی “آینده ی کاری” را تأسیس کرد که در حال حاضر مدیران بیش از پنجاه شرکت جهان در آن مشارکت می کنند.

زندگی نامه زندگی شخصی لیندا گراتون + تصویر و عکس

گراتون به خاطر کارش بر روی کار مشترک سرشناس شده است. در کتاب “نقاط حساس” و ایده ی «نقاط حساس سازمانی »، حوزه هایی که فعالیت را در سازمان برانگیخته و نوآوری میکنند، را شناساند.

گراتون اظهار می دارد که ما از یک جهان تجاری مبتنی بر رقابت به سمت جهانی میرویم که بر پایه ی همکاری و هدف مشترک بنا می شود.

گراتون هفت کتاب نگاشته است که شامل “استراتژی زنده: گذاشتن افراد در قلب هدف شرکت شرکت دموکراتیک”، “نقاط حساس بدرخشید: چطور قادر می باشید انرژی نوآوری و موفقیت متصاعد کنید”  بر چگونگی ایجاد نقاط حساسی افراد تمرکز می کند و اخیراً کتاب ” تحول: آینده ی کاری هم اکنون اینجاست الگوهای کاری متغیر را با تأثیر آن بر افراد در سراسر جهان نکته بررسی گذاشته و جایگاهی برای او در لیست جایزه ی راه حلهای جهانی ۵۰ متفکر در سال ۲۰۱۳ به دست آورد.

-- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد --

نگارنده : مژگان ث.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مطرب چه پرده ساخت که در پرده سماع ««« »»» بر اهل وجد و حال در های و هو ببستزندگینامه و بیوگرافی زندگی خصوصی لیندا گراتون + تصویر و عکس


TT / 42 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : مژگان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : زندگینامه
برچسب ها : لیندا , گراتون

مطالب مرتبط