زیان پذیری مایکروسافت ویندوز ۱۰ پای هکرها را به کامپیوتر میگشاید

آسیب پذیری ویندوز ۱۰ پای هکرها را به رایانه باز می کند
ضعف امنیتی موجود در Operating System Microsoft Windows ۱۰ به هکرها اجازه می‌دهد تا به وسیله دستیار صوتی کورتانا به رایانه‌های شخصی کاربران دسترسی یابند و وب سایت‌های مربوطه شان را گشایند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری ایسنا به نقل از وب سایتnext web ، متخصصان امنیتی اخیراً مخابره کرده اند که ضرر پذیری و روزنه امنیتی تازه ای بر روی Operating System Microsoft Windows ۱۰ یافت می شود که هکرها خواهند توانست تنها با بهره گیری از دستیار صوتی کورتانا که Microsoft آن را ارائه می دهد، به کامپیوتر های شخصی کاربران و وب سایت های مربوطه شان دسترسی و نفوذ یابند .

این متخصصان و متخصصان فعال دررابطه با امنیت سایبری اخیراً کلیپی انتشار داده اند که به وضوح حفره امنیتی موجود بر روی Operating System Microsoft Windows ۱۰ را نمایان میکند.

محتوای این ویدیو به این صورت است که کاربر با بهره گیری از حفره امنیتی و ضرر پذیری یاد شده و بعد از قفل باز کنی سیستم برقی مربوطه، وب سایت مورد نظر خود را در پس زمینه اجرا می کند.

اگرچه این ضرر پذیری امکان قفل باز کنی سیستم برای اشخاص غریبه را نمی دهد اما در صورت دسترسی فیزیکی به سیستم، هکرها و مجرمان سایبری خواهند توانست به هر وب سایتی که می خواهند دسترسی یابند.

این مساله این روز ها که تب ارزهای مجازی رمزنگاری شده و استخراج بیش از اندازه و غیرمجاز آن ها از پلتفرم های دیجیتالی باب شده است، از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است به این علت که هکرها بدین وسیله قادر هستند بی اجازه کاربران شخصی، از سیستم برقی و حساب های کاربری مجازی آن ها بهره گرفته و مبادرت به استخراج ارزهای مجازی کنند.

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش از : شرمين م.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من گدا و تمنای وصل او هيهات ««« »»» مگر به خواب ببينم خيال منظر دوستزیان پذیری مایکروسافت ویندوز ۱۰ پای هکرها را به کامپیوتر میگشاید


TT / 110 --- TP / 41%گردآوری شده توسط : شرمين م.
تاریخ گردآوری : 2018-03-09
در دسته بندی : هکرها
برچسب ها : رایانه , پذیری , آسیب , مایکروسافت ویندوز
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :