زیدان: نام بازیکن مهم نیست فقط به نام تیم فکر می کنم

زیدان: نام بازیکن مهم نیست فقط به نام تیم فکر می کنم

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید بعد از پیروزی 5 بر یک مردانش برابر نماینده لهستان نقل کرد: در فوتبال نام بازیکن اهمیتی نمی دارد فقط به نام تیم فکر می‌کنم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا بعد از پیروزی پر گل تیمش برابر لژیا ورشو لهستان نقل کرد: بازیکنانم 5 گل به ثمر منتقل کردند و این برای من بسیار شاد کننده است. از عملکرد مردانم راضی هستم و شک ندارم که این مسیر به همین روش با همین قدرت گذرانده خواهد شد.

وی ادامه داد: در طول هفته، خیلی ها در تمرین خودشان را در حد یک بازیکن ثابت نمایان میکنند. بیل، رونالدو و بنزما در حال حاضر ثابت بازی می کنند اما همه فرصت این را دارند تا وارد مخلوط عمده شوند. هیچ تضمینی برای هیچ بازیکنی صادر نشده و هر مهره ای که به درد بازی بخورد برگزیده خواهد شد.

زیدان درباره رونالدو نیز نقل کرد: همه منتظر هستند تا رونالدو گل بزند، البته که او وظایف دیگری هم دارد، او امشب مناسب بود و به دلیل فداکاری و بازی خوشگلی که اجرا کرد از او ممنونم.

برای رئال گرت بیل در دقیقه 16، تاماش جادلوویک (گل به خودی) در دقیقه 20، مارکو آسنسیو 37 و واسکز 68 و موراتا در دقیقه 85 گلزنی کردند.

******************

تهیه کننده : ارشيا ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غنچه گو تنگ دل از کار فروبسته مباش ««« »»» کز دم صبح مدد يابی و انفاس نسيمزیدان: نام بازیکن مهم نیست فقط به نام تیم فکر می کنم


TT / 46 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : ارشيا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : زیدان
برچسب ها :

مطالب مرتبط