زیدان: از رونالدو انتظارات زیادی داریم و خودش هم این را می داند

زیدان: از رونالدو انتظارات زیادی داریم و خودش هم این را می داند

سرمربی کهکشانی‌ها تأکید کرد که هواداران رئال‌مادرید از رونالدو انتظارات زیادی دارند، اما نگرانی بابت گلزنی این بازیکن ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین الدین زیدان در پی پیروزی 5 بر یک شب گذشته (سه شنبه) شاگردانش برابر لژیا ورشو لهستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: نکته خوب این بازی موقعیت های زیادی بود که ما برای گلزنی خلق کردیم و در نهایت پنج گل به ثمر رساندیم. خوشحالم که یک بازی هجومی را از خود در این دیدار ارائه دادیم. ما با ترکیبی هجومی پا به میدان گذاشتیم و در واقع با این کار ریسک بالایی را به جان خریدیم.

وی افزود: از لحاظ دفاعی گاهی اوقات تعادل لازم را نداشتیم و در کل گاهی اوقات بی نقص کار نمی کنیم. در مقابل به لژیا خیلی فرصت جدی گلزنی ندادیم، اما به راحتی قادر به زدن ضدحملات هستیم. در این بازی تصمیم گرفتیم کمی بیشتر از حد معمول هجومی تر باشیم. یکشنبه هم بازی دیگری با تیم متفاوت در لالیگا در پیش خواهیم داشت.

کریستیانو رونالدو شب گذشته دو پاس گل داد، اما تنها دو شوت از 9 شوتش در چارچوب دروازه حریف قرار گرفت. فوق ستاره پرتغالی کهکشانی ها در 13 گل اخیر رئال مادرید در رقابت های مختلف تنها یک گل به نامش ثبت شده، اما زیدان از این بابت نگرانی ندارد.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در مورد فوق ستاره اش اظهار داشت: حرف خاصی ندارم که بخواهم پس از مسابقه در مورد رونالدو بزنم. گاهی اوقات ما بیش از اندازه از او انتظار داریم. در چنین بازی هایی انتظار داریم کریس سه یا چهار گل بزند، اما با وجود اینکه در این بازی گلی نزد، دو پاس گل به هم تیمی هایش داد. من این کار رونالدو را هم دوست داشتم و این هم جزئی از بازی است. این درست است که ما از کریس انتظارات زیادی داریم و خودش هم این را می داند. او در بازی شنبه برای ما گلزنی کرد و امیدوارم در بازی بعدی مان هم موفق به انجام این کار شود.

زیدان در تمجید از عملکرد آسنسیو، موراتا و لوکاس واسکز گفت: بازیکنان جوان اسپانیایی مان بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. آنها نه تنها در این بازی، بلکه در بازی های ما در تمامی هفته ها همینطور بوده اند. ما بازیکنان جوان زیادی در ترکیب مان داریم که فرصت بازی به آنها خواهیم داد، اما از عملکرد مارکو، آلوارو و لوکاس رضایت دارم.

-----------------------------------------

گردآوری از: سيروس د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای کبک خوش خرام کجا می‌روی بايست ««« »»» غره مشو که گربه زاهد نماز کردزیدان: از رونالدو انتظارات زیادی داریم و خودش هم این را می داند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سيروس د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : زیدان , داند , رونالدو

مطالب مرتبط