زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

کریستیانو رونالدو امشب برابر لژیا ورشو کامیاب به گلزنی نشد اما دو پاس گل داد. زیدان با وجود نبود گلزنی رونالدو، به حمایت از وی در نشست خبری توجه کرد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، رئال امشب در برنابئو کامیاب شد با نتیجه 5-1 بر لژیا شکست دهد تا دومین برد پرگل خود به فاصله سه روز را کسب کرده باشد.

کهکشانی ها شنبه در زمین بتیبس 6-1 به پیروزی دست کشف کرده بودند. مورد قابل ذکر در این بازی، نبود تمرکز رئالی ها در امور پاسداری ای و ترکیب کاملا حمله ای زیدان بود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

زیدان در نشست خبری خود گفت:" امشب موقعیت های گل زیادی خلق کردیم و 5 گل خوب هم زدیم. از اکران تهاجمی تیمم شادم. برخی مواقع باید تصمیمات ریسکی گرفت و مخلوطی حمله ای به زمین فرستاد. امشب این طوری وارد زمین شدیم اما یکشنبه برابر بیلبائو، رئالی متفاوت نگاه خواهید کرد.

همیشه می شود خوب تر شد. اصلی این است که امشب در کارهای حمله ای شگفت انگیز بودیم و پیروز شدیم. هواداران همیشه دوست دارند رئال 4 گل به بالا به حریفانش بزند و امروز خواسته آنها را برآورده کردیم."

زیزو ادامه داد:" در طول هفته، خیلی ها در تمرین خودشان را در حد یک بازیکن ثابت نمایان میکنند. بیل، رونالدو و بنزما در حال حاضر ثابت بازی می کنند اما همه فرصت این را دارند تا وارد ترکیب عمده شوند.

گل نزدن رونالدو؟ او امشب مناسب بود و با این که گل نزد، کامیاب به دادن 2 پاس گل شد. آگاهی میدارم که همه از او توقع گلزنی دارند . رونالدو شنبه به بتیس گل زده بود و امیدوارم 4 روز دیگر به بیلبائو نیز گل بزند."

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

زیدان در رابطه با ترکیب حمله ای امشب رئال گفت:" این مساله به رقیب مقابل و نیز بازیکنانی که به میدان می فرستم رابطه دارد.

امشب بر آن شدیم حمله ای بازی کنیم و کمی ریسک کردیم. به همین علت لژیا کامیاب به زدن ضد حملات بعضا خطرناکی می شد. مورد اصلی از این بازی، شیوه شروعمان بود. دوست دارم در همه بازی ها اینچنین مصمم وارد زمین شده و خیلی زود رقیب را تحت فشار قرار بدهیم."


-------------------------------------

تهیه شده توسط : بيدار ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ملول از همرهان بودن طريق کاردانی نيست ««« »»» بکش دشواری منزل به ياد عهد آسانیزیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند


TT / 80 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : بيدار ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : توقع
برچسب ها : زیدان , رونالدو , گلزنی

مطالب مرتبط