ساخت بزرگترین ترمینال کشور در مهران

ساخت بزرگترین ترمینال کشور در مهران

فرماندار مهران از ساخت بزرگترین ترمینال کشور در مرز مهران گزارش کرد.

مراد ناصری امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در ایلام بیان داشت: ترمینال مهران در زمینی به مساحت 25 هکتار و با امکانات رفاهی، اسکانی برای زوار اربعین حسینی ساخته می شود.

فرماندار مهران گفت: در اربعین حسینی پارسال حجم تردد زائران به گونه ای بود که مکان مکان شهر مهران پر از ماشین و گره های ترافیکی شده بود، اما امروزه این شهر به کارگاهی برای خدمات منتقل کنی و تسهیل در تردد زائران اباعبدلله (ع) مبدل شده که می شود برای مثال از ایجاد ترمینال بزرگ برکت نام برد.

وی ادامه داد: ترمینال برکت در زمینی با وسعت 25 هکتار و با احداث 130 چشمه سرویس بهداشتی و دوش حمام، و همین طور با ساخت 3 سوله با زیربنای 2 هزار متر مربع بزرگترین ترمینال کشور در مهران در حال احداث است.

این مسؤول افزود: ساز و کاری تعریف کرده ایم که همه اتوبوس های برون شهری که از استان های سر تا سر کشور به سمت پایانه مرزی در ایام اربعین در حرکت هستند در آن ایام هیچ اتوبوسی نه وارد شهر مهران شود و نه از پل زائر و نه از بزرگراه تردد کند.

ناصری تصریح کرد: برای همه اتوبوس ها مسیری تعریف کردیم تا از کمربندی جنوبی در حرکت باشند و در حال حاضر این کمربندی زیربار ترافیک رفته و در نهایت از جاده اختصاصی ترمینال وارد ترمینال بزرگ برکت می شوند.

فرماندار مهران گفت: با بهره برداری از این ترمینال امسال در اربعین گره های ترافیکی و حجم ترافیک در شهر مهران را نخواهیم داشت.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد*

تهیه از: شروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دل مباش يک دم خالی ز عشق و مستی ««« »»» وان گه برو که رستی از نيستی و هستیساخت بزرگترین ترمینال کشور در مهران


TT / 17 --- TP / 6%

گردآوری شده توسط : شروين س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : ترمینال
برچسب ها :

مطالب مرتبط