سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جزو یگان های برتر کشور است

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جزو یگان های برتر کشور است

ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جزو یگان‌های برتر کشور است چون توانسته بینش و بصیرت کارکنان مجموعه را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، امیر مهدی معمارباشی عصر امروز در مراسم سالروز تشکیل نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش در لشکر 30 پیاده گرگان اظهار داشت: در آن روزها که زمزمه های مختلفی درباره ارتش بود به فرمان امام خمینی (ره) و هوشیاری ایشان این نهاد مقدس تشکیل و تاکنون کارهای بسیار مفیدی انجام شده است.

وی افزود: عقیدتی در بالا بردن آگاهی سازی و روشنگری پرسنل نقش مهمی دارد و قبل از دفاع مقدس و در طول دفاع مقدس و اکنون ایفای نقش می کند و در ساختار معنوی کادر و وظیفه ایفا می کند.

ارشد نظامی آجا در استان های گلستان و مازندران تصریح کرد: عقیدتی سیاسی با برگزاری کلاس های آموزشی، اعتقادی، احکام، قرآن و مناسبت ها در تربیت نیروی انسانی مومن و معتقد که لازمه یک نیروی نظام جمهوری اسلامی است نقش بسیار مهمی دارد و نمونه آن برگزاری 30 دور مسابقات قرآن در بخش های مختلف است.

معمارباشی اظهار کرد: اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه های گوناگون به ویژه در صحنه های بین المللی مقتدرانه عمل می کند به برکت خون شهداست.

وی به وظایف این سازمان اشاره کرد و گفت: برابر ماده 14 قوانین آجا، افزایش رشد مذهبی و سیاسی پرسنل، انجام فعالیت های تبلیغی برای پرسنل، ارائه خط مشی های مکتبی به مبادی ذیربط در راستای انطباق سازماندهی ها، مقررات و دستورالعمل ها با ضوابط و معیارهای اسلامی و نظارت بر حفظ و عمل به موازین اسلامی در تمامی زمینه ها و اعلام موارد خلاف از جمله وظایف این سازمان است.

ارشد نظامی آجا در استان های گلستان و مازندران افزود: باتوجه به شرایط خاصی که در ایران شاهد هستیم، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جزو یگان های برتر کشور است و توانسته بینش و بصیرت کارکنان مجموعه را افزایش دهد.

در ادامه این مراسم از بازنشستگان، گروه تواشیح و فعالان فرهنگی قدردانی شد.

-لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: آراسته ر.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل ببردی و بحل کردمت ای جان ليکن ««« »»» به از اين دار نگاهش که مرا می‌داریسازمان عقیدتی سیاسی ارتش جزو یگان های برتر کشور است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آراسته ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سازمان , یگان , عقیدتی

مطالب مرتبط