سازمان ملی مجاز در کوشش برای آخر دادن به تولید ماشین پراید و پژو405

سازمان ملی استاندارد در تلاش برای پایان دادن به تولید پراید و پژو405

طبق قانون، اتومبیل‌هایی که ۱۰ سال از تولید آنها می‌گذرد باید از خط تولید بیرون روند در این زمینه رییس سازمان استاندارد از برنامه‌ خودروسازان جهت خروج پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید گزارش کرد

در حالی که کش و قوس‌ها در خصوص پایان کار خط تولید ماشین هایی که ۱۰ سال از شروع تولید آنها می‌گذرد، ادامه دارد، نیره پیروزبخت نقل کرد: توقف تولید خودروها نیاز به یک برنامه عمیق و دقیق دارد که سازمان استاندارد نظر خود را در این باره اعلام کرده و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حال رسیدگی به آن است.

وی اضافه کرد: در راستای برنامه‌ای که براساس قانون توقف تولید ماشین هایی با بیش از ۱۰ سال تولید را در خود نگاه کرده است، ماشین هایی مانند پراید یا پژو ۴۰۵ نیز از خط تولید خودروسازان داخلی بیرون خواهد رفت.

رییس سازمان ملی استاندارد درباره‌ اقدامات خودروسازان در این باره اظهار کرد: در جریان هستم که خودروسازان در حال انجام مقدمات کار برای حذف خودروهای کهنه و اصلاح خط تولید خود هستند، ولی این‌که وقتی در این خصوص داده شود باید از طریق خودروسازان و وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد. پیروزبخت درباره موضوع استاندارد خدمات بعد از به فروش رسان نقل کرد: موضوع خدمات بعد از به فروش رسان خودروسازان استانداردهایی دارد که موارد ضروری نگاشته شده و به خودروسازان و وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده است، اما از آنجاکه اجرای استانداردها به تنهایی در اختیار ما نیست، سازمان استاندارد نمی‌تواند روی تمام آنها نظارت کند، ولی نظارت ضروری در قسمتی که به سازمان استاندارد مربوط است صورت می‌گیرد. همچنین پیگیری وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره خدمات بعد از به فروش رسان خودروسازان بسیار جدی اعمال می‌شود.

—ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

گردآوری توسط : فرنگيس ض.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جمشيد جز حکايت جام از جهان نبرد
««« »»»
زنهار دل مبند بر اسباب دنيوی

سازمان ملی مجاز در کوشش برای آخر دادن به تولید ماشین پراید و پژو405

TT / 43 — TP / 16%

نظر دهید