سایت تبلیغ و فروش مواد مخدر ماری جوانا در استان البرز شناسایی شد

سایت تبلیغ و فروش مواد مخدر ماری جوانا در استان البرز شناسایی شد

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: سایت تبلیغ و فروش مواد مخدر ماری‌جوانا در استان البرز شناسایی و متهمان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،به نقل از سایت پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا استان در پی رصد و گشت زنی فضای مجازی سایتی را شناسایی کردند که اقدام به تبلیغ مصرف مواد مخدر "ماری جوانا" کرده و گردانندگان آن از طریق سایت مذکور پس از شناسایی طعمه ها و مشتریان خود، مواد مذکور را به فروش می رسانند.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله ماموران وارد عمل شده و در چندین روز اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده و پیچیده یکی از گردانندگان سایت که مدیر سایت نیز بود را در کرج شناسایی کرده و در پی تعقیب و مراقبت های نامحسوس نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

کامرانی صالح گفت: متهم در بازجویی های ماموران به راه اندازی سایت تبلیغ و فروش موادمخدر "ماری جوانا" با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کرد که با هدایت و راهنمایی نامبرده و اقدامات اطلاعاتی ماموران مخفیگاه آنها شناسایی و در چندین عملیات جداگانه دستگیر و به همراه تمام تجهیزات رایانه ای و ابزار تبلیغاتی و مقادیر زیادی موادمخدر ماری جوانا و ترازوی توزین مواد مخدر به پلیس فتا منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به تبلیغ و فروش گسترده موادمخدر در فضای مجازی اعتراف کردند.

توقیف خودرو هیوندا با 40 میلیون ریال خلافی در نظرآباد

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از توقیف یک دستگاه خودرو سواری هیوندا " آزارا " با 40 میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی با بیان این مطلب اظهار داشت: ماموران تیم گشت پلیس راهور شهرستان نظرآباد در حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه خودرو سواری هیوندا " آزارا " را به علت داشتن سرعت زیاد متوقف کردند.

وی ادامه داد: در استعلام از سیستم اجرائیات پلیس راهور، مشخص شد که خودرو مذکور دارای 81 فقره تخلف و 40 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: برابر تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد، مراتب به مالک خودرو اعلام شده و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند از تردد آن جلوگیری می شود که برابر قانون خودرو مذکور توقیف و روانه پارکینگ شد.

-- با تشکر از انتخاب شما --

تهیه کننده : دلاور ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مگر ديوانه خواهم شد در اين سودا که شب تا روز ««« »»» سخن با ماه می‌گويم پری در خواب می‌بينمسایت تبلیغ و فروش مواد مخدر ماری جوانا در استان البرز شناسایی شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : دلاور ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : جوانا , ماری , تبلیغ , مخدر , شناسایی

مطالب مرتبط