سخنرانی مسؤولان بسیج دانشجویی در نمازهای جمعه گیلان

سخنرانی مسؤولان بسیج دانشجویی در نمازهای جمعه گیلان

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان از سخنرانی مسؤولان این تشکل با محوریت «استکبارستیزی» در قبل از خطبه‌های نماز جمعه در 9 شهرستان این استان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از رشت، مرتضی نورسته پس از ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان فراگیرترین تشکل دانشجویی در کشور به حساب مییاید و تمام ماهیت آن در راستای رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی تعریف شده است.

وی، خواستار برپایی تریبون های آزاد استکبارستیزی در جامعه شد و اضافه کرد: 13 آبان ماه برپایی تریبون آزاد استکبارستیزی در میدان شهدای ذهاب شهر رشت حائز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان از سخنرانی مسؤولان این تشکل با محوریت «استکبارستیزی» در قبل از خطبه های نماز جمعه در استان گزارش کرد و بیان کرد: 14 آبان ماه امسال مسؤولان بسیج دانشجویی در 9 شهرستان گیلان در راستای تأکید رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر بهره گیری از ظرفیت تریبون های نماز جمعه سخنرانی می کنند.

نورسته با بیان این که هماهنگی های ضروری با شورای سیاست قرار دهی ائمه جمعه گیلان انجام شده است، تصریح کرد: سخنرانی مسؤولان بسیج دانشجویی یکی از برنامه های تأثیرگذار به حساب مییاید.

وی، تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان ماه سال 58 را توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) عنوان کرد و نقل کرد: در 13 آبان ماه حضور دانشجویان در راهپیمایی روز ملی استکبارستیزی اهمیتی می دارد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به سالروز شهادت محمدحسین فهمیده در هشتم آبان ماه همزمان با هفته استکبارستیزی، خاطرنشان کرد: با توجه به حذف درس شهید فهمیده از کتاب پایه ششم ابتدایی و جایگزین کردن درس فداکاران در پایه سوم ابتدایی، نیاز است بسیج دانشجویی در زمینه معرفی کردن شهید محمدحسین فهمیده تلاش بیشتری داشته باشد.

نورسته به قراردادن شهید محمدحسین فهمیده در کنار ریزعلی خواجوی در درس فداکاران اشاره کرد و یادآور شد: امام (ره) «رهبر کوچولو» را خطاب به شهید محمدحسین فهمیده بیان فرمودند.

****************************

متن از : شيدا ز.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مگرم چشم سياه تو بياموزد کار ««« »»» ور نه مستوری و مستی همه کس نتوانندسخنرانی مسؤولان بسیج دانشجویی در نمازهای جمعه گیلان


TT / 50 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : شيدا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بسیج
برچسب ها : نمازهای , مسؤولان

مطالب مرتبط