سرشماری اینترنتی 100 هزار خانوار زنجانی در سامانه عمومی نفوس و مسکن

سرشماری اینترنتی 100 هزار خانوار زنجانی در سامانه عمومی نفوس و مسکن

سخنگوی ستاد شماری عمومی نفوس و مسکن استان زنجان با اشاره به ثبت اطلاعات 100 هزار خانوار استان در سامانه آنلاین نفوس و مسکن نقل کرد: سرشماری نفوس و مسکن به صورت آنلاین با ضریب بالا انجام شده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، اسماعیل حسینی پیش از ظهر امروز در آئین آغاز به کار سرشماری نفوس و مسکن استان زنجان از برنامه ریزی برای ثبت اطلاعات 28 درصد از مردمان استان زنجان به صورت آنلاین در سرشماری نفوس و مسکن گزارش کرد و بیان کرد: در حال حاضر اطلاعات 100 هزار خانوار استان در سامانه آنلاین به تصویب رسانده شده است.

وی روند ثبت اطلاعات خانوارهای استان زنجان را در سامانه به صورت آنلاین رو به افزایش اعلام و افزود: با این روند حدس زده میشود، اطلاعات 40 درصد خانوارهای استان زنجان در سامانه به تصویب رسانده شود.

مسؤول تبلیغات و روابط عمومی ستاد شماری عمومی نفوس و مسکن استان زنجان با تاکید بر این که برای اجرای نقش سرشماری عوامل گوناگون یاری میرسانند، افزود: رسانه ها به مخصوص صدا و سیما در فراهم سازی زمینه برگزاری سرشماری به مخصوص نام نویسی آنلاین نقش اهمیتی می داری ایفا کرده اند.

حسینی شهرداری ها، تعلیم و پرورش، دهیاری ها، فرمانداری ها و خانه های بهداشت را از جمله ارگان هایی اعلام کرد که به اجرای سرشماری نفوس و مسکن یاری میرسانند.

مسؤول تبلیغات و روابط عمومی ستاد شماری عمومی نفوس و مسکن استان زنجان تاکید کرد: سرشماری نفوس و مسکن به صورت آنلاین با ضریب بالا انجام شده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امسال بیش از 600 نفر در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن فعالیت دارند که 350 نفر از آنها ماموران آمارگیر هستند که در قالب مراجعه حضوری به منازل کار سرشماری را به انجام میرسانند.

*******************

گردآوری از: ژاله ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روزگاريست که دل چهره مقصود نديد ««« »»» ساقيا آن قدح آينه کردار بيارسرشماری اینترنتی 100 هزار خانوار زنجانی در سامانه عمومی نفوس و مسکن


TT / 66 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : ژاله ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سرشماری
برچسب ها : اینترنتی , مُسکن , سامانه , خانوار , نفوس

مطالب مرتبط