افت با سرعت وزن با زیتون (4 عکس)

کاهش سریع وزن با زیتون

فواید زیتون در لاغری

زیتون و روغن زیتون، یکی از مفیدترین روغنهای سالم است. این روغن با له کردن و فشردن میوه‌های زیتون برای بیرون کشیدن روغن آن، تهیه می‌شود. انواع گوناگونی از روغن زیتون در بازار وجود دارد. آن ها به واسطه شیوه فراوری‌شان طبقه بندی می‌شوند. از میان تمام انواع روغن زیتون، روغن زیتون فوق دست نخورده خنک فشرده، سلامتترین است. این روغن، مواد مغذی‌اش را حفظ می‌کند، زیرا دست کم فراوری روی آن انجام می‌شود.

با این بخش از همراهی کنید تا با فواید نادر زیتون برای لاغری آشنایی پیدا کنید.

تصویر شماره 1 ⇩

لاغری با زیتون

مصرف روغن زیتون از سال های دور پیشنهاد داده شده است . این روغن گیاهی حاوی چربی است اما بعضی باور می دارند که با وجود این ، روغن زیتون فایده لاغرکنندگی دارد.باورنکردنی است یک روغن را لاغرکننده بنامیم روغن زیتون، یک منبع عالی از ویتامینها و مواد معدنی است که دستگاه بدن را تطهیر کرده و پوست را تغذیه می کند. همچنین دوستدار قلب هم است. بعضی از افراد رژیم گیرنده، دیگر با روغن زیتون غریبه نمی باشند. این روغن بعنوان یک جانشین سالم تر برای سس های سالاد یا روغن آشپزی بکار میرود.

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

اما آیا واقعا می دانستید که مصرف فقط یک قاشق سوپخوری روغن زیتون در روزانه قادر هست به لاغری شما یاری رساند؟

روغن زیتون، یکی از مفیدترین روغنهای سالم است. این روغن با له کردن و فشردن میوه های زیتون برای بیرون کشیدن روغن آن، آماده میشود. انواع گوناگونی از روغن زیتون در بازار وجود دارد. آن ها به واسطه شیوه فراوری شان طبقه بندی میشوند. از میان تمام انواع روغن زیتون، روغن زیتون فوق دست نخورده خنک فشرده، سلامتترین است. این روغن، مواد مغذی اش را حفظ می کند، زیرا دست کم فراوری روی آن صورت میگیرد.

با این که روغن زیتون حاوی چربی است، اما فواید لاغری دارد. با اینحال نیاندیشید یک روغن شگفت آور است که فورا شما را لاغر خواهد کرد. بمنظور انجام اینکار، شما میبایست مواظب آن چه را که می خورید باشید و کالری مصرفی تان را هم کم کنید. همچنین میبایست برای تقویت بدن و لاغری بیشتر، ورزش هم داشته باشید.

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

روغن زیتون فایده لاغر کنندگی دارد

بعضی از متخصصان باور می دارند که مصرف فقط یک قاشق مرباخوری روغن زیتون فوق دست نخورده و خالص در روزانه، بدن را تحریک خواهد کرد تا چربی بسوزاند. همچنین سبب می شود که شما بیشتر حس سیری کنید، پس پرخوری نمی کنید. حتی رایحه توانا و بشاش روغن زیتون هم به لاغری یاری میرساند. در یک مطالعه، شرکت کنندگانی که روغن زیتون استشمام کردند، مقدار سروتونین در اندامشان بطور قابل توجهی ازدیاد پیدا کرد.این هورمون، خلق و خو را پیشرفت می بخشد و پیام سیری می فرستد. بعلاوه، بنظر می رسد بعضی از مواد مغذی موجود درروغن زیتون، جذب گلوکز به وسیله بدن را کنترل میکنند. به این سبب است که وقتی شما بمنظور لاغری، روزانه از روغن زیتون بهره میگیرید، حس گرسنگی نخواهید کرد.

مطالعه ای که در نسخه 2010 نشریه سلامت بانوان انتشار داده شد هم نمایان میکند زنهایی که دست کم سه قاشق سوپخوری روغن زیتون را در برنامه غذایی شان جای دادند، نسبت به کسانی که تنها از یک برنامه غذایی کم روغنی تبعیت کردند، 30٪ بیشتر وزن از دست دادند. همچنین حاضرین، برنامه غذایی روغن زیتون را به رژیم کم کالری ترجیح می دهند. این بدان معناست اشخاصی که این برنامه غذایی را آزمایش خواهند کرد، به احتمال زیاد تا انتها برنامه به آن پایبند خواهند ماند.

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

لاغری بالقوه با بهره گیری از روغن زیتون

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

بعضی از متخصصان باور می دارند که مصرف فقط یک قاشق مرباخوری روغن زیتون فوق دست نخورده و خالص در روزانه، بدن را تحریک خواهد کرد تا چربی بسوزاند. همچنین سبب می‌شود که شما بیشتر حس سیری کنید، پس پرخوری نمی‌کنید. حتی رایحه توانا و بشاش روغن زیتون هم به لاغری کمک می‌کند. در یک مطالعه، شرکت کنندگانی که روغن زیتون استشمام کردند، مقدار سروتونین در اندامشان بطور قابل توجهی ازدیاد پیدا کرد.این هورمون، خلق و خو را پیشرفت می‌بخشد و پیام سیری می‌فرستد. بعلاوه، بنظر می‌رسد بعضی از مواد مغذی موجود درروغن زیتون، جذب گلوکز به وسیله بدن را کنترل می‌کنند. به این سبب است که وقتی شما بمنظور لاغری، روزانه از روغن زیتون استفاده می‌کنید، حس گرسنگی نخواهید کرد.

مطالعه‌ای که در نسخه ۲۰۱۰ نشریه سلامت بانوان انتشار داده شد هم نشان می‌دهد خانم‌هایی که دست کم سه قاشق سوپخوری روغن زیتون را در برنامه غذایی شان جای دادند، نسبت به کسانی که تنها از یک برنامه غذایی کم روغنی تبعیت کردند، ۳۰٪ بیشتر وزن از دست دادند. همچنین حاضرین، برنامه غذایی روغن زیتون را به رژیم کم کالری ترجیح می‌دهند. این بدان معناست اشخاصی که این برنامه غذایی را آزمایش خواهند کرد، به احتمال زیاد تا انتها برنامه به آن پایبند خواهند ماند.

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

عواملی که میبایست انتخاب بکنید

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

پیش از این که رژیم روغن زیتون را آزمایش کنید، عوامل خاصی وجود دارد که میبایست نخست مد نظر گرفته باشید. این فاکتورها عبارتند از:

مقدار کالری روغن زیتون

روغن زیتون، بی کالری نیست. به هیچ وجه! فقط یک قاشق سوپخوری روغن زیتون، ۱۲۴ کالری دارد و تقریبا تمام این کالری از چربی است. چنانچه مواظب چیزی که می‌خورید هستید، یا کالری‌ها را تعدادش می‌کنید، میبایست این را به خاطر داشته باشید. شما میبایست برای جبران محتوای کالری روغن زیتون، ماده های خوردنی دیگر را کم کنید.

روغن زیتون، چربی نمی‌سوزاند

اگرچه روغن زیتون می‌تواند بطور بالقوه به لاغری یاری رساند اما چربی نمی‌سوزاند. هیچ خوراکی وجود ندارد که بطور شگفت آور چربی‌ها را آب کند. بهره گیری از روغن زیتون بعنوان یک ملین هم مددی به لاغری نمی‌کند. سرعتی که در آن ماده های خوردنی در بدن شما حرکت می‌کنند، کالری به سوی خود کشیده شده به وسیله اندامتان را کاهش نخواهد داد. برای لاغری میبایست کالری مصرفی تان را کم کنید، تنها راه همین است!

مصرف کمتر روغن زیتون

احتیاجی نیست که روزانه یک قاشق سوپخوری روغن زیتون به کار برید. چنانچه شما دلواپس عارضه های مصرف روغن زیتون برای لاغری هستید، می‌توانید به مقدار کم از آن بهره گیرید. می‌توانید آن را روی سالاد محبوبتان بپاشید یا از آن بعنوان دیپ بهره گیرید.

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

موارد لاغر کننده مصرف روغن زیتون

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

پیش از این که رژیم روغن زیتون را آزمایش کنید، عوامل خاصی وجود دارد که میبایست نخست مد نظر گرفته باشید. این فاکتورها عبارتند از:

مقدار کالری روغن زیتون

روغن زیتون، بی کالری نیست. به هیچ وجه! فقط یک قاشق سوپخوری روغن زیتون، 124 کالری دارد و تقریبا تمام این کالری از چربی است. چنانچه مواظب چیزی که می خورید هستید، یا کالری ها را تعدادش می کنید، میبایست این را به خاطر داشته باشید. شما میبایست برای جبران محتوای کالری روغن زیتون، ماده های خوردنی دیگر را کم کنید.

اگرچه روغن زیتون قادر هست بطور بالقوه به لاغری یاری رساند اما چربی نمی سوزاند. هیچ خوراکی وجود ندارد که بطور شگفت آور چربی ها را آب کند. بهره گیری از روغن زیتون بعنوان یک ملین هم مددی به لاغری نمیکند. سرعتی که در آن ماده های خوردنی در بدن شما حرکت میکنند، کالری به سوی خود کشیده شده به وسیله اندامتان را کاهش نخواهد داد. برای لاغری میبایست کالری مصرفی تان را کم کنید، تنها راه همین است!

تصویر کاهش با سرعت وزن با زیتون

مصرف کمتر روغن زیتون لاغر کننده است

احتیاجی نیست که روزانه یک قاشق سوپخوری روغن زیتون به کار برید. چنانچه شما دلواپس عارضه های مصرف روغن زیتون برای لاغری هستید، قادر هستید به مقدار کم از آن بهره گیرید. قادر هستید آن را روی سالاد محبوبتان بپاشید یا از آن بعنوان دیپ بهره گیرید.


خواهشمندیم چنانچه پرسش یا نکته‌ای برای مطلب کاهش با سرعت وزن با زیتون

در ذهن شما باقی مانده است، آن‌را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذاریدبراى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: زامياد ر.

رژیم در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش ««« »»» ليکنش مهر و وفا نيست خدايا بدهشافت با سرعت وزن با زیتون (4 عکس)


TT / 519 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : زامياد ر.
تاریخ گردآوری : 2017-08-12
در دسته بندی : زیتون
برچسب ها :

مطالب مرتبط