سرمایه ای که خرج مسیر ولایت نشود، خرج عهد شیطانی می شود

سرمایه ای که خرج مسیر ولایت نشود، خرج عهد شیطانی می شود

شیعه بودن در این دنیا تصادفی و اتفاقی نیست، بلکه نعمتی است که خداوند به بندگان خود اعطا می‌کند و محصول عهدی است که با خدا وند بسته‌ شده است .

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حجت الاسلام مسعود مناسب، شب گذشته در مهدیه خمینی شهر در جمع عزاداران حسینی با اشاره به اینکه کسانی عهد ولایت را پذیرفته اند، در عالم خاکی شیعه متولد شده اند نقل کرد: شیعه بودن محصول عهدی است که با خدا وند بسته شده است.
این کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه طبق روایات ما 12 عالم را به اتمام رسانده ایم، نقل کرد: نباید تردید کنیم تمام کسانی که به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) علاقه و ارادت دارند این عهد را بسته اند، لذا وظیفه ما شناخت این عهد و پای بند بودن به آن است .
وی با اشاره به اینکه براساس روایات هر شیعه ای که چهل روز دعای عهد را بخواند جز یاران حضرت ولی عصر(عج) خواهد بود، نقل کرد: در دعای عهد هرروز تجدید بیعتی که در عالم میثاق بسته شده را مجدد یادآوری می کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین مناسب اظهار کرد: عهد شیعیان این است هر آنچه دارند در خدمت اهل بیت(ع) باشد. شهدای کربلا کسانی هستند که همه چیز خود را فدای امام حسین (ع) نمودند .
این کارشناس مذهبی با اظهار اینکه همه اعمال و رفتار شیعه قرار می داری در حول ولایت است، اضافه کرد: اگه سرمایه خود را در راه ولی خدا خرج نکنیم، یقین داشته باشید در راه شیطان خرج می شود.
وی در پایان تصریح کرد: در عالم خاکی دو پرچم بیشتر وجود ندارد یا بندگان باید زیر پرچم ولایت هستند یا پرچم شیطان، پرچم سومی در عالم خاکی وجود ندارد .
۳۱۳/۳۸

______________________

گردآوری از : پيمان ث.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کی کند سوی دل خسته حافظ نظری ««« »»» چشم مستش که به هر گوشه خرابی داردسرمایه ای که خرج مسیر ولایت نشود، خرج عهد شیطانی می شود


TT / 30 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : پيمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ولایت
برچسب ها : سرمایه , شیطانی , مسیر

مطالب مرتبط